Paylaş :

Pürüzsüzleştirici ve yenileyici Oio Lab 7 Wonders Botanical Smoothing Facial Treatment Oil; aromaterapi alanındaki bilimsel çalışmalar ışığında üretilen zengin, besleyici, anti-oksidan ve anti-aging etkilere sahip botanik yağlar içerir. Bu güçlü formül, aynı zamanda zerdeçal kökü özü ile birlikte yenilikçi yöntemlerle elde edilen hindiba, kayın ve kenevir tohumu yağlarını da içerir. Squalenden zengin olan bu  botanik iksir, organik frenk inciri ve aspir yağı ile cildin onarımını destekler. Düzenli kullanımla, cildin gerginleşmesine ve kırışıklıkların azalmasına yardımcı olur. 

Derin ve en iyiye yönelik yapılan araştırmalar sonrasında, organik bir yağ üretmek için gereken içeriklerin, bu denli özenle ve olabilecek en doğru kompozisyonda birleştiği çok markayla karşılaşma şansınız olmuyor. Oio Lab, kendisini yağların çekici dünyasına adayan ve her süreci bilimsel bir temel üzerine inşa eden ender markalardan.

Oio Lab 7 Wonders Botanical Smoothing Facial Treatment Oil, günlük ritüel: Sabah ve akşam avuç içlerinize 4-5 damla damlatın ve yağı ısıtmak için avuç içlerinizi birbirine bastırın. Yağ cildiniz tarafından emilene kadar yüzünüzün merkezinden dışarıya doğru nazikçe  masaj yapın. Derin nefes alın ve verin.

Carthamus Tinctorius Seed Oil*, Cichorium Intybus Seed Oil, Fagus Sylvatica Seed Extract, Cannabis Sativa Seed Oil, Squalane, Opuntia Ficus-Indica Seed Oil*, Curcuma Longa Root Extract*, Tocopherol, Helianthus Annuus Seed Oil, Limonene^.

*Organik sertifikalı içerikler

^ Doğal, zerdeçal kök özü içeriği

0,0
 • 5
  0
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
0 Yorum
Bu ürün için henüz yorum yapılmamış.
İlgili Ürünler
40 mL
Nescens Global Anti-Aging Care Hands
490,00 TL
40 mL
490,00 TL
Yaşlanma etkilerinin belirgin bir şekilde gözlendiği eller için hazırlanan özel formülüyle Nescens Global Anti-Aging Care Hands, ellerinizdeki tüm problemler için tek bir çözüm sunuyor.
30 mL
Nescens Bio-Identical Rehydrating Serum
1200,00 TL
30 mL
1200,00 TL
Nescens Bio-Identical Rehydrating Serum, epidermisin onarım sürecini başlatarak kırışıklıkların azalmasını sağlarken cildin; genç görünümlü, tonlu ve sıkı halinin geri kazanılmasında rol oynar.
30 mL
Oio Lab The Future is Bright Brightening Facial Treatment Oil With Vitamin C
540,00 TL
30 mL
540,00 TL
C Vitamininden aldığı güçlü antioksidan özellikleriyle, %85’i doğal içeriklerden oluşan Oio Lab The Future is Bright Brightening Facial Treatment Oil With Vitamin C, mat ve renk bozulmaları içeren ciltler için tasarlanmıştır. Serum, cildin paklığını ve nem seviyesini artırırken renk değişimleri üzerinde de azaltıcı bir rol oynamaktadır.  
30 mL
Oio Lab Harmony First Organic Facial Treatment Oil
385,00 TL
30 mL
385,00 TL
Mineraller, vitaminler ve bitkisel besinlerden oldukça zengin bir formüle sahip olan ve tamamı, doğal içeriklerden oluşan Oio Lab Harmony First Organic Facial Treatment Oil; yorgun, tahriş olmuş, denge ve ışımaya ihtiyacı olan ciltler için doğru bir seçenektir.