Facebook
Paylaş :

Aroma terapi etkili organik Oio Lab Harmony First Organic Facial Treatment Oil,  cildin sağlıklı olması için cildi düzenleyerek cildin daha aydınlık ve daha genç görünüm kazanmasına yardımcı olur. Duygu durumumuzu dengeleyen hoş notalardaki kokular içeren rafine edilmemiş ve soğuk sıkım organik yağlar ile yüz bakımında etkili bir botanik formüldür. Sandal ağacı ve portakal yağı aromaları ile zenginleştirilmiş özenle seçilmiş brokoli, ayçiçek, yabani gül, jojoba, çuha çiçeği gibi organik tohum yağlarından oluşur. Bu yağlardan elde edilen botanik formüller özellikle ışınlardan zarar görmüş veya tahriş olmuş ciltlerde onarım süreçlerini destekler.   Bu benzersiz formül; cildin rengini canlandırmaya, nemlilik düzeyini artırmaya, sağlıklı görünmesine yardım eder.

En iyiyi bulmak için yaptığımız araştırmalar sonucunda, şifalı yağların özel ekstraksiyon yöntemleriyle etkili ve güvenli aktif içeriklere dönüşebildiğini Oiolab markasında keşfettik. Marka, üniversitelerle yaptığı etkinlik ve güvenlik çalışmalarıyla doğanın gücünü, bilim ve teknoloji ile en doğru kompozisyonda birleştiren, doğal ve organik içeriklere sahip, karşılaştığımız tek marka olmasıyla öne çıkıyor.

Oio Lab Harmony First Organic Facial Treatment Oil, günlük ritüel: Sabah ve akşamları avuç içlerinize 4-5 damla damlatın ve yağı ısıtmak için avuç içlerinizi birbirine bastırın. Parmaklarınızı avuç içerinize doğru hafifçe kapatın. Elinizi, ağzınızı ve burnunuzu kapatacak şekilde yüzünüze götürün ve derin bir şekilde nefes alıp verin. Yağ cildiniz tarafından emilene kadar yüzünüzün merkezinden dışarıya doğru nazikçe masaj yapın. 

Simmondsia Chinensis Seed Oil*, Brassica Oleracea Italica Seed Oil*, Camellia Oleifera Seed Oil*, Oenothera Biennis Oil*, Prunus Armeniaca Kernel Oil*, Borago Officinalis Seed Oil*, Carthamus Tinctorius Seed Oil*, Rosa Canina Fruit Oil*, Rosa Moschata Seed Oil*, Rosa Rubiginosa Seed Oil*, Tocopherol, Helianthus Annuus Seed Oil, Citrus Aurantium Flower Oil, Santalum Album Wood Oil, Linalool^, Limonene^.

*Organik sertifikalı içerikler

^ Portakal çiçeği yağı içeriği

0,0
 • 5
  0
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
1 Yorum
K
Ugur K.
7.07.2021 11:38:55
Oio Lab Harmony First'i kullanmaya başladığım ilk andan itibaren cildim canlandı. Egzamam yatıştı ve cildim ışıl ışıl. Çok ama çok memnun kaldım.

Adet :