Paylaş :

Aroma terapi etkili organik Oio Lab Harmony First Organic Facial Treatment Oil,  cildin sağlıklı olması için cildi düzenleyerek cildin daha aydınlık ve daha genç görünüm kazanmasına yardımcı olur. Duygu durumumuzu dengeleyen hoş notalardaki kokular içeren rafine edilmemiş ve soğuk sıkım organik yağlar ile yüz bakımında etkili bir botanik formüldür. Sandal ağacı ve portakal yağı aromaları ile zenginleştirilmiş özenle seçilmiş brokoli, ayçiçek, yabani gül, jojoba, çuha çiçeği gibi organik tohum yağlarından oluşur. Bu yağlardan elde edilen botanik formüller özellikle ışınlardan zarar görmüş veya tahriş olmuş ciltlerde onarım süreçlerini destekler.   Bu benzersiz formül; cildin rengini canlandırmaya, nemlilik düzeyini artırmaya, sağlıklı görünmesine yardım eder.

Derin ve en iyiye yönelik yapılan araştırmalar sonrasında, organik bir yağ üretmek için gereken içeriklerin, bu denli özenle ve olabilecek en doğru kompozisyonda birleştiği çok markayla karşılaşma şansınız olmuyor. Oio Lab, kendisini yağların çekici dünyasına adayan ve her süreci bilimsel bir temel üzerine inşa eden ender markalardan.

Oio Lab Harmony First Organic Facial Treatment Oil, günlük ritüel: Sabah ve akşamları avuç içlerinize 4-5 damla damlatın ve yağı ısıtmak için avuç içlerinizi birbirine bastırın. Parmaklarınızı avuç içerinize doğru hafifçe kapatın. Elinizi, ağzınızı ve burnunuzu kapatacak şekilde yüzünüze götürün ve derin bir şekilde nefes alıp verin. Yağ cildiniz tarafından emilene kadar yüzünüzün merkezinden dışarıya doğru nazikçe masaj yapın. 

Simmondsia Chinensis Seed Oil*, Brassica Oleracea Italica Seed Oil*, Camellia Oleifera Seed Oil*, Oenothera Biennis Oil*, Prunus Armeniaca Kernel Oil*, Borago Officinalis Seed Oil*, Carthamus Tinctorius Seed Oil*, Rosa Canina Fruit Oil*, Rosa Moschata Seed Oil*, Rosa Rubiginosa Seed Oil*, Tocopherol, Helianthus Annuus Seed Oil, Citrus Aurantium Flower Oil, Santalum Album Wood Oil, Linalool^, Limonene^.

*Organik sertifikalı içerikler

^ Portakal çiçeği yağı içeriği

0,0
 • 5
  0
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
0 Yorum
Bu ürün için henüz yorum yapılmamış.
İlgili Ürünler
40 mL
Nescens Global Anti-Aging Care Hands
490,00 TL
40 mL
490,00 TL
Yaşlanma etkilerinin belirgin bir şekilde gözlendiği eller için hazırlanan özel formülüyle Nescens Global Anti-Aging Care Hands, ellerinizdeki tüm problemler için tek bir çözüm sunuyor.
30 mL
Nescens Bio-Identical Rehydrating Serum
1200,00 TL
30 mL
1200,00 TL
Nescens Bio-Identical Rehydrating Serum, epidermisin onarım sürecini başlatarak kırışıklıkların azalmasını sağlarken cildin; genç görünümlü, tonlu ve sıkı halinin geri kazanılmasında rol oynar.
30 mL
Oio Lab The Future is Bright Brightening Facial Treatment Oil With Vitamin C
540,00 TL
30 mL
540,00 TL
C Vitamininden aldığı güçlü antioksidan özellikleriyle, %85’i doğal içeriklerden oluşan Oio Lab The Future is Bright Brightening Facial Treatment Oil With Vitamin C, mat ve renk bozulmaları içeren ciltler için tasarlanmıştır. Serum, cildin paklığını ve nem seviyesini artırırken renk değişimleri üzerinde de azaltıcı bir rol oynamaktadır.  
30 mL
Oio Lab Harmony First Organic Facial Treatment Oil
385,00 TL
30 mL
385,00 TL
Mineraller, vitaminler ve bitkisel besinlerden oldukça zengin bir formüle sahip olan ve tamamı, doğal içeriklerden oluşan Oio Lab Harmony First Organic Facial Treatment Oil; yorgun, tahriş olmuş, denge ve ışımaya ihtiyacı olan ciltler için doğru bir seçenektir.