Facebook
🚚 1000 TL üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsiz 🚚 Tüm kampanya ve sürprizlerden haberdar olmak, cildinize iyi gelecek bilgileri duymak için WTC Bülten'e üye ol!
 • kolajen, balık yağı, omega 3, gıda takviyesi, ek gıda, somon kolajen kolajen, balık yağı, omega 3, gıda takviyesi, ek gıda, somon kolajen
 • kolajen, balık yağı, omega 3, gıda takviyesi, ek gıda, somon kolajen kolajen, balık yağı, omega 3, gıda takviyesi, ek gıda, somon kolajen
Paylaş :

Günlük saşe ambalajı ile pratik kullanım sağlar. Her bir saşe 5.000 mg toz kolajen peptitleri içerir. Bir pakette 32 adet saşe bulunur. Nötr tat ve kokuya sahiptir. Şeker, tatlandırıcı, aroma veya katkı maddesi içermez. Böylelikle dilediğiniz bir içecekle karıştırabilirsiniz, tadında değişiklik olmayacaktır. Ballstad Somon Kolajeni 2200 dalton büyüklüğü ile yüksek biyoyararlanım sağlar. Somon kaynaklı olması nedeniyle eşsiz bir aminoasit kombinasyonuna sahiptir. Katı Norveç yasalarına göre yetişen, ve bu sebeple her türlü ağır metal, çevresel kirleticilere, GDO’lu ve antibiyotikli besinlere maruz kalmamış Somon balıklarının derisinden üretilmiştir.

Uzman bir ekip ile Norveç'in en iyi ve taze omega-3 ve kollajenini sunan Ballstad kalitesini hem yurtdışı hem de yurtiçi pazarda kanıtlamış bir marka. Sahip olduğu güvenlik ve etkinlik testleri WTC Bilim Kurulunun güvenmesini sağlamış ve platformda yer bulmuştur.

Her gün 1 saşe (5 gram) kolajeni, tercih edeceğiniz 1 bardak sıvı ile karıştırarak tüketebilirsiniz. Su, kahve ya da meyve suyu ile karıştırabilirsiniz. Hatta porsiyona 1 adet olmak üzere çorbalarına ya da yemeklerine ilave edebilirsiniz. Günün herhangi bir saatinde alabilirsiniz. Aç ya da tok kullanabilirsiniz. %100 protein olması sebebiyle ara öğünde alarak tokluk sağlayabilirsiniz.

%100 Somon Kolajen

0,0
 • 5
  0
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Kullanıcı Yorumları
Bu ürün için henüz yorum yapılmamış.
Adet :