Paylaş :

Triple A AM Brightening C 20% serum, içeriğindeki %20 konsantrasyonlu C Vitamini sayesinde melanin üretimini engelleyerek okside olmuş melanini azaltır ve güneş ışığının sebep olduğu foto yaşlanmayla savaşma noktasında kilit bir rol oynar. Cildin parlaklığının ve nem seviyesinin artırılmasını sağlarken daha genç bir cilt görünümü için gerekli olan cilt esnekliğinin yeniden kazandırılmasına yardımcı olur.

Ciltle ilgili kişisel ihtiyaçların istenilen şekilde karşılanamaması noktasında, bireysel çabalarla ortaya çıkartılmış bir marka olan Triple A Skin Science; yaşlanmadan cilt tonundaki değişikliklere, nemlendirmeden cildin parlaklığına kadar geniş bir alanda bilimsel bir altyapıya oturtulmuş formüller üretirken fütüristik ve etkileyici ambalajlaması sayesinde aktif içeriklerin ilk günkü özelliklerini korumasını sağlayarak olabilecek en iyi sonuçları almanıza olanak tanıyor.

En iyi sonuçlara ulaşmak için sabah rutininizde kullanmanız tavsiye edilir. Temiz cilde, birkaç enjektör dokunuşuyla Triple A AM Brightening C 20%'yi uygulayın. Uygulama sonrasında, güneş koruyucu kullanabilir ve makyaj yapabilirsiniz.

Sohexadecane, Squalene, Ascorbic Acid, Ethylene/Propylene/Styrene Copolymer, Butylene/Ethylene/Styrene Copolymer, Silica, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Pentaerythrityl Tetra-di-t-butyl Hydroxyhydrocinnamate, Hydroxy Dimethyoxybenzyl Malonate, Phenoxyethanol,Ethylhexylglycerin,

0,0
 • 5
  0
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
0 Yorum
Bu ürün için henüz yorum yapılmamış.
İlgili Ürünler
40 mL
Nescens Global Anti-Aging Care Hands
490,00 TL
40 mL
490,00 TL
Yaşlanma etkilerinin belirgin bir şekilde gözlendiği eller için hazırlanan özel formülüyle Nescens Global Anti-Aging Care Hands, ellerinizdeki tüm problemler için tek bir çözüm sunuyor.
30 mL
Nescens Bio-Identical Rehydrating Serum
1200,00 TL
30 mL
1200,00 TL
Nescens Bio-Identical Rehydrating Serum, epidermisin onarım sürecini başlatarak kırışıklıkların azalmasını sağlarken cildin; genç görünümlü, tonlu ve sıkı halinin geri kazanılmasında rol oynar.
30 mL
Oio Lab The Future is Bright Brightening Facial Treatment Oil With Vitamin C
540,00 TL
30 mL
540,00 TL
C Vitamininden aldığı güçlü antioksidan özellikleriyle, %85’i doğal içeriklerden oluşan Oio Lab The Future is Bright Brightening Facial Treatment Oil With Vitamin C, mat ve renk bozulmaları içeren ciltler için tasarlanmıştır. Serum, cildin paklığını ve nem seviyesini artırırken renk değişimleri üzerinde de azaltıcı bir rol oynamaktadır.  
30 mL
Oio Lab Harmony First Organic Facial Treatment Oil
385,00 TL
30 mL
385,00 TL
Mineraller, vitaminler ve bitkisel besinlerden oldukça zengin bir formüle sahip olan ve tamamı, doğal içeriklerden oluşan Oio Lab Harmony First Organic Facial Treatment Oil; yorgun, tahriş olmuş, denge ve ışımaya ihtiyacı olan ciltler için doğru bir seçenektir.