Paylaş :

ACN Wash ve ACN Cream’den oluşan Yun ACN serisi, tamamen akneli ciltlere odaklanmıştır. ACN Wash, cildinizin mikrobiyel dengesine zarar vermeden fazladan üretilmiş yağ tabakasının alınmasını sağlar ve cildin ideal pH seviyesine ulaşmasına yardımcı olur. ACN Cream, içerdiği canlı, iyi bakterilerle akneli bir cilde neden olan kötü bakterilerle savaşır.

 

 

Bakteriler, genel iyilik hallerimiz, uyku düzenlerimiz hatta cildimizin durumu üzerinde dahi söz sahibiler ve vücutlarımız, trilyonlarcasına ev sahipliği yapıyor. Daha dengeli bir bakteri dağılımı için YUN, Avrupa’nın önde gelen uzmanlarıyla probiyoterapi üzerine çalışarak geliştirdiği patentli mikroenkapsülasyon teknolojisiyle içerisinde yararlı bakteriler yaşayan ürünler üretiyor. Bu ürünler sayesinde akne, hassasiyet, mantar gibi bakteri bazlı problemlerin giderilmesine yardımcı oluyor.

ACN Wash’u kullanarak cildinizi temizleyiniz ve kötü bakterilerle savaşacak, içerisinde iyi bakterileri içeren ACN Cream için ortam hazırlayın. ACN Cream’i kullandıktan 30 dakika sonra güneş kreminizi sürebilir ve makyaj yapabilirsiniz.

0,0
 • 5
  0
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
0 Yorum
Bu ürün için henüz yorum yapılmamış.
İlgili Ürünler
200 mL
YUN Cosmetic ACN+ Wash
195,00 TL
200 mL
195,00 TL
100 mL
PI.Gene Bright O2 Bubble Clean Shaper
325,00 TL
200 mL
PI.Gene Complete Clear Foaming Cleanser
215,00 TL
30 mL
PI.Gene PHA Peeling Powder Wash
280,00 TL