Paylaş :

ACN+ Wash ve ACN+ Cream’den oluşan Yun ACN serisi, tamamen akneli ciltlere odaklanmıştır. ACN+ Wash, cildinizin mikrobiyel dengesine zarar vermeden fazladan üretilmiş yağ tabakasının alınmasını sağlar ve cildin ideal pH seviyesine ulaşmasına yardımcı olur. ACN+ Cream ise içerdiği canlı, iyi bakterilerle akneli bir cilde neden olan kötü bakterilerle savaşır.

 

Bakterilergenel iyilik hallerimiz, uyku düzenlerimiz hatta cildimizin durumu üzerinde dahi söz sahibiler ve vücutlarımız, trilyonlarcasına ev sahipliği yapıyor. Daha dengeli bir bakteri dağılımı için YUN, Avrupa’nın önde gelen uzmanlarıyla probiyoterapi üzerine çalışarak geliştirdiği mikroenkapsülasyon teknolojisiyle içerisinde yararlı bakteriler yaşayan ürünler üretiyor. Etkileri klinik çalışmalarla kanıtlanmış ürünleri; akne, hassasiyet, mantar gibi bakteri bazlı problemlere bilimsel ve yenilikçi çözümler üretiyor.

 

ACN+ Wash’u kullanarak cildinizi temizleyiniz ve kötü bakterilerle savaşacak, içerisinde iyi bakterileri içeren ACN+ Cream için ortam hazırlayın. ACN+ Cream’i kullandıktan 30 dakika sonra güneş kreminizi sürebilir ve makyaj yapabilirsiniz.

 

Aqua, Glycereth-7 Caprylate/Caprate, Sucrose Laurate, Glycerin, Carbomer, Alcohol Denat, Salicylic Acid, Lactic Acid, Sodium Hydroxide, Parfum, Xanthan Gum, Disodium EDTA

0,0
 • 5
  0
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
0 Yorum
Bu ürün için henüz yorum yapılmamış.
İlgili Ürünler
200 mL
YUN Cosmetic ACN+ Wash
195,00 TL
200 mL
195,00 TL
100 mL
PI.Gene Bright O2 Bubble Clean Shaper
325,00 TL
200 mL
PI.Gene Complete Clear Foaming Cleanser
215,00 TL
30 mL
PI.Gene PHA Peeling Powder Wash
280,00 TL