Facebook
🚚 1000 TL üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsiz 🚚 Tüm kampanya ve sürprizlerden haberdar olmak, cildinize iyi gelecek bilgileri duymak için WTC Bülten'e üye ol!
 • Hyaluronik asit, kırışık azaltma, kırışık, nem kaybı, nemli cilt, nemlendirici serum, doğal içerikli serum, doğal içerikli nemlendirici serum, şifalı yağ, yağ tedavisi Hyaluronik asit, kırışık azaltma, kırışık, nem kaybı, nemli cilt, nemlendirici serum, doğal içerikli serum, doğal içerikli nemlendirici serum, şifalı yağ, yağ tedavisi
 • Hyaluronik asit, kırışık azaltma, kırışık, nem kaybı, nemli cilt, nemlendirici serum, doğal içerikli serum, doğal içerikli nemlendirici serum, şifalı yağ, yağ tedavisi Hyaluronik asit, kırışık azaltma, kırışık, nem kaybı, nemli cilt, nemlendirici serum, doğal içerikli serum, doğal içerikli nemlendirici serum, şifalı yağ, yağ tedavisi
Paylaş :

Çok yönlü olan Oio Lab Aquasphere Multi-Dimensional Hydrating Facial Serum; yoğun, çok katmanda etkili, 5 farklı hyaluronik asit formunun bulunduğu yeni bir teknoloji ile üretilmesinin yanı sıra, elastin ve hyaluronik asit öncüsü olan 2 madde ve aktif bitki özlerini de içerir. Bu jel serum, deride dolgun görünüm oluşmasına ve çizgi görünümünün azalmasına yardım eder. Aquasphere Jel serum, cildin yapısını "doldurur", kırışıklıkların görünümünü azaltır, doğal hyaluronik asit üretimini uyarır ve cilt üzerinde görünmeden, koruyucu bir film oluşturarak su kaybını önler. Demirhindi tohumu polisakkaritleri ve yosun özleri; nemlendirici, yenileyici ve dolgunlaştırıcı etkilere sahiptir. Serum, ince ve derinlemesine nüfuz eden bir dokuya sahiptir. Cildi gözle görülür şekilde daha pürüzsüz ve parlak bir hale getirir. Susuz kalmış ve yorgun ciltler için bir rahatlama sağlar.

En iyiyi bulmak için yaptığımız araştırmalar sonucunda, şifalı yağların özel ekstraksiyon yöntemleriyle etkili ve güvenli aktif içeriklere dönüşebildiğini Oiolab markasında keşfettik. Marka, üniversitelerle yaptığı etkinlik ve güvenlik çalışmalarıyla doğanın gücünü, bilim ve teknoloji ile en doğru kompozisyonda birleştiren, doğal ve organik içeriklere sahip, karşılaştığımız tek marka olmasıyla öne çıkıyor.

Günlük ritüel: Sabah ve akşam, kuru, temiz bir cilde küçük bir miktarda uygulayın. Yağ cildiniz tarafından emilene kadar, yüzünüzün merkezinden dışarıya doğru nazikçe masaj yapın. En iyi sonuç için rutininizi,  Oio Lab Aquasphere Multi-Dimensional Hydrating Facial Serum'la başlatın.

Aqua, Pentylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Disodium Acetyl Glucosamine Phosphate, Calcium Ketogluconate, Tamarindus Indica Seed Polysaccharide, Chondrus Crispus (Carrageenan), Phenethyl Alcohol, Hydrolyzed Glycosaminoglycans, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Hyaluronic Acid, Hydrolyzed Algin, Maris Aqua, Chlorella Vulgaris Extract, Lonicera Caprifolium Flower Extract, Lonicera Japonica Flower Extract, Rosa Damascena Flower Oil, Rosa Damascena Flower Water, Lactic Acid, Propanediol, Benzyl Glycol, Ethylhexylglycerin, Raspberry Ketone, Citronellol^.

^ Doğal, gül yapı içeriği

5,0
 • 5
  7
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Kullanıcı Yorumları
C
Cansu A.
12.12.2022 13:40:00
Dokusunu ve kokusunu çok beğendim. Daha önce Terrazen markasını denemiştim, onun kremleriyle çok iyi anlaştı. Hem ürünü hem de bu siteyi seviyorum.

M
Merve Ö.
5.05.2022 12:21:00
Kokusu ve dokusunu çok beğendim. Cildimin kuruduğu dönemlerde en iyi arkadaşım oldu :)

H
Helin P.
9.06.2022 18:19:00
Kullandigim en iyi HA serumu

S
Seher S.
1.02.2022 10:30:00
Cildime hem nem hem de aydınlık getirdi. Arkadaşım hediye etmişti. Biter bitmez tekrar alacağım.

Ö
Özge K.
23.03.2022 11:29:00

Ö
Ömer Y.
29.03.2022 18:19:00
Fiyatı biraz yüksek gelmişti ama cildimin kuruluğunu bitirdi. Helal hoş olsun😁

M
Melis B.
1.02.2022 11:18:00
Nemlendirici etkisine bayıldım. Ürünün doğal olması ve hayvanlar üzerinde deney yapmaması da satın almamda etkili oldu. Markanın diğer ürünlerini de deneyeceğim.

Adet :