Facebook
🚚 1000 TL üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsiz 🚚 Tüm kampanya ve sürprizlerden haberdar olmak, cildinize iyi gelecek bilgileri duymak için WTC Bülten'e üye ol!
 • Akasya Gum, Inülin, Dekstrin, prebiyotik, lif, Akasya Gum, Inülin, Dekstrin, prebiyotik, lif,
 • Akasya Gum, Inülin, Dekstrin, prebiyotik, lif, Akasya Gum, Inülin, Dekstrin, prebiyotik, lif,
Paylaş :

Akasya gum, Fransız patentli Fibregum®’dan temin edilmektedir. Fibregum®, akasya ağaçlarının gövde ve dallarından sızan özenle seçilmiş akasya sakızı özsuyundan elde edilir. Karışımda yer alan dirençli dekstrin, ABD'de yetiştirilen mısırdan elde edilen patentli Fibersol® olup, FDA’nın diyet lifi tanımında yer alan sindirime dirençli bir maltodekstrindir.

Cilt sağlığı çoklu bir bakış açısıyla ele alınması gereken bir konu. Kişiselleştirilmiş doğru bilgi ve etkin ürünlerin yanı sıra; uyku, aktif yaşam, stres yönetimi ve gıda da kaliteli bir cilt için olmazsa olmaz başlıklardan. Günümüzün beslenme pratikleri, eskisiyle karşılaştırıldığında gıdalardan elde ettiğimiz vitamin ve minerallerin değerleri göz önüne alındığında ortaya bir beslenme açığı çıkarken cilt kalitemiz de bu durumdan oldukça fazla etkileniyor. WTC Bilim Kurulu'nun yaptığı titiz araştırmalar sonucunda, Topluluğumuzu Vitisfera ürünleriyle tanıştırmaktan heyecan duyuyoruz. Üç kuşaktır eczacı olan bir ailenin derin bilgi havuzundan çıkan Vitisfera formülasyonları, %100 bitkisel içerikli olmalarının yanı sıra tamamen yüksek saflıktaki patentli etken maddelerden oluşmaktadır.

Yetişkinler için günde 1-3 şase, 1 bardak (150-200mL) su, meyve suyu, smoothie'lerle karıştırılarak tüketilebilir. Tavsiye edilen günlük kullanım miktarını aşmayınız. Takviye edici besinler, gerçek gıdaların yerini tutmazlar. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın.

Akasya Gum 4000 mg

Inülin 500 mg

Dirençli Dekstrin 500mg

5,0
 • 5
  1
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Kullanıcı Yorumları
Bu ürün için henüz yorum yapılmamış.
Adet :