Facebook
1000 TL üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsiz 🚚 Tüm kampanya ve sürprizlerden haberdar olmak, cildinize iyi gelecek bilgileri duymak için WTC Bülten'e üye ol!
 • gıda takviyesi, Resveratrol, Kuersetin, Üzüm Çekirdeği Ekstresi, Sophorae japonica, şurup gıda takviyesi, Resveratrol, Kuersetin, Üzüm Çekirdeği Ekstresi, Sophorae japonica, şurup
 • gıda takviyesi, Resveratrol, Kuersetin, Üzüm Çekirdeği Ekstresi, Sophorae japonica, şurup gıda takviyesi, Resveratrol, Kuersetin, Üzüm Çekirdeği Ekstresi, Sophorae japonica, şurup
Paylaş :

Vitisfera Resveratrol Shot Orman Meyveleri Aromalı Gıda Takviyesinin içeriğindeki Resveratrol, İsviçre’nin tescilli ve patentli trans-Resveratrol markası olan Veri-Te® firmasından temin edilirken Kuersetin, Sophorae Japonica bitkisinden %95 saflıkta ve Üzüm Çekirdeği Ekstresi, doğal üzüm çekirdeğinden %96 saflıkta elde edilmektedir.

Cilt sağlığı çoklu bir bakış açısıyla ele alınması gereken bir konu. Kişiselleştirilmiş doğru bilgi ve etkin ürünlerin yanı sıra; uyku, aktif yaşam, stres yönetimi ve gıda da kaliteli bir cilt için olmazsa olmaz başlıklardan. Günümüzün beslenme pratikleri, eskisiyle karşılaştırıldığında gıdalardan elde ettiğimiz vitamin ve minerallerin değerleri göz önüne alındığında ortaya bir beslenme açığı çıkarken cilt kalitemiz de bu durumdan oldukça fazla etkileniyor. WTC Bilim Kurulu'nun yaptığı titiz araştırmalar sonucunda, Topluluğumuzu Vitisfera ürünleriyle tanıştırmaktan heyecan duyuyoruz. Üç kuşaktır eczacı olan bir ailenin derin bilgi havuzundan çıkan Vitisfera formülasyonları, %100 bitkisel içerikli olmalarının yanı sıra tamamen yüksek saflıktaki patentli etken maddelerden oluşmaktadır.

Vitisfera Resveratrol Şurup, hekim tarafından başka bir şekilde önerilmediği sürece, yemekten sonra; 11 yaş ve üzeri 10 ml (tam ölçek) kullanılmalıdır. Enfeksiyon sırasında yukarıda belirtilen ölçekler sabah ve akşam olmak üzere 2 kez kullanılması tavsiye edilir. Tavsiye edilen günlük kullanım miktarını aşmayınız. Takviye edici besinler, gerçek gıdaların yerini tutmazlar. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın.

Deiyonize su, gliserin, resveratrol, üzüm çekirdeği ekstresi, orman meyvesi aroması, kuersetin, strik asit monohidrat, malik asit, ksantan gum, sodyum benzoat, potasyon sorbat, sukraloz..

5,0
 • 5
  2
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Kullanıcı Yorumları
Y
YASEMİN T.
18.03.2024 16:01:52
Antienflamatuar özelliğinden ötürü almak istedim.liliana hocamızdan görmüştüm.ondan dinleyip,alıp pişman olduğum ürün olmadı .

u
uygar k.
15.03.2024 18:23:00
Daha önce vitisferadan kullanırdım, şimdi buradan almaya başladım, severek kullanıyorum. üzüm çekirdeğinin faydalarını bilen bilir zaten ben de hem eşime hem kendime alıyorum

Adet :