Facebook

WTC Nedir?

Uluslararası arenada cilt sağlığı konusunda uzun yıllardır çalışan bir ekip olarak, sağlıklı cilt hedefine, doğru bilginin ışığında kişiselleştirilmiş, akılcı bir yaklaşımla ulaşılabileceğini savunuyoruz.

WTC'de, cilt hedeflerinize kronikleşmiş deneme / yanılma döngülerinden sıyrılarak Türkiye'nin önde gelen Medikal Estetik Doktor ve Dermatologlarıyla online görüşüp, olabilecek en kısa yoldan ulaşırsınız. 

WTC'de temsil ettiğimiz medikal kozmetik ürünler, Bilim Kurulumuzun süzgecinden geçerek, WTC Manifestosuna uygun şekilde seçilir ve sadece WTC'de bulunur.

Doğru Markaları Bulur

Dünyanın önde gelen kongre ve fuarlarında, patentli içerikler, inovatif teknolojiler ve bilimsel altyapılarıyla üretim yapan ve Manifestomuza uygun markaları buluruz.

Ürünleri İnceler

Bu markaların en etkin ürünlerine ait numune ve klinik çalışmaları talep ederek Kimyager, Dermatolog, Formülatör ve Medikal Estetik Doktolardan oluşan WTC Bilim Kurulunun ürünleri incelemesini sağlarız.

Ürünleri Test Eder

WTC Bilim Kurulunun incelemesinden geçen ürünleri WTC Doktorlarının farklı cilt tipleri üzerinde denemesini sağlarız.

Maliyetleri Düşürür

Tüm süreçten başarıyla çıkan ürünleri kullanıcılarımıza en avantajlı fiyatlarla ulaştırmak için ürünle kullanıcı arasındaki süreçleri sadeleştirerek üretildikleri ülkelerdeki fiyatların dahi altına ineriz.

Kullanıcıları Profesyonellerle Buluşturur

Kullanıcılarımızın sağlıklı cilt hedeflerine ulaşmaları için ihtiyaç duydukları doğru bilgi ve doğru ürüne, Türkiye'nin önde gelen doktorları vasıtasıyla ulaşmalarını sağlarız.

KONSÜLTASYON PAKETİ