WTC Nedir?

WTC, cilt bakımı alanında uzun yıllardır eksikliğini hissettiğimiz akılcı çözümleri konusunda uzman doktorlarla kullanıcılarına ulaştırmayı ve cilt bakımında rastgele deneme-yanılma döngülerini kırmayı hedefleyen çevrimiçi bir platformdur. Kullanıcılarını doğru bilgi ve ürüne yönlendiren WTC’de, tüm ürünler WTC Manifestosuna uygun seçilir ve Türkiye'de sadece welcometoclub.com bünyesinde bulunur.

Doğru Markaları Bulur

Dünyanın önde gelen kongre ve fuarlarında; patentli içerikleri, inovatif teknolojileri ve bilimsel altyapılarıyla alanlarında  kendilerini ispatlamış ve WTC manifestosuna uygun markaları bulur.

Ürünleri İnceler

Ürünlere ait numune ve klinik çalışmaları talep ederek bünyesindeki kimyager, dermatolog, formülatör ve medikal estetik doktolarıylar ürünleri ön incelemeye tabi tutar.

 

Ürünleri Test Eder

Ön incelemeden geçen ürünlerin, içerisinde; plastik cerrah, estetik hekim ve dermatologlar bulunan “Hekimler Kurulu” tarafından farklı cilt tipleri üzerinde denenmesini sağlar.

Maliyetleri Düşürür

Başarılı ürünleri nihai kullanıcıya en avantajlı fiyatla ulaştırmak için ürünle kullanıcı arasındaki süreçleri sadeleştiririz. Bu sayede ürünlerini yurtdışı fiyatlarından bile daha uyguna sunabilir.

Kullanıcıları Profesyonellerle Buluşturur

Kullanıcılarını, ciltleriyle ilgili tüm soruları için çevrimiçi platformumundan doktorları ile buluşturup doğru bilgi ve ürüne kolayca ulaşmalarını sağlar.

KONSÜLTASYON PAKETİ