Facebook
🚚 1000 TL üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsiz 🚚 Tüm kampanya ve sürprizlerden haberdar olmak, cildinize iyi gelecek bilgileri duymak için WTC Bülten'e üye ol!

WTC Nedir?

Welcometoclub (WTC), tele-sağlık alanını e-ticaretle buluşturan yeni bir girişim. WTC platformunda Türkiye’nin seçkin doktorları ve cilt koçları ile hiçbir uygulama indirmeden, randevunuzu oluşturup online olarak görüşebiliyor ve birlikte yeni rutininizi belirleyebiliyorsunuz.

WTC’de bulunan ürünler Bilim Kurulu tarafından incelenip etkinliği onaylanmış ve WTC Manifestosu' na uygun olarak seçilmiş etkin dermokozmetik ürünlerdir.

Doğru Markaları Bulur

Dünyanın önde gelen kongre ve fuarlarında, patentli içerikler, inovatif teknolojiler ve bilimsel altyapılarıyla üretim yapan ve Manifestomuza uygun markaları buluruz.

Ürünleri İnceler

Bu markaların en etkin ürünlerine ait numune ve klinik çalışmaları talep ederek Kimyager, Dermatolog, Formülatör ve Medikal Estetik Doktorlardan oluşan WTC Bilim Kurulunun ürünleri incelemesini sağlarız.

Ürünleri Test Eder

WTC Bilim Kurulunun incelemesinden geçen ürünleri WTC Doktorlarının farklı cilt tipleri üzerinde denemesini sağlarız.

Maliyetleri Düşürür

Tüm süreçten başarıyla çıkan ürünleri kullanıcılarımıza en avantajlı fiyatlarla ulaştırmak için ürünle kullanıcı arasındaki süreçleri sadeleştirerek üretildikleri ülkelerdeki fiyatların dahi altına ineriz.

Kullanıcıları Profesyonellerle Buluşturur

Kullanıcılarımızın sağlıklı cilt hedeflerine ulaşmaları için ihtiyaç duydukları doğru bilgi ve doğru ürüne, Türkiye'nin önde gelen doktorları ve cilt koçları vasıtasıyla ulaşmalarını sağlarız.

KONSÜLTASYON PAKETİ