Facebook
🚚 400 TL üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsiz 🚚

WTC Nedir?

Welcometoclub, kısa adıyla WTC, tele-sağlık alanını e-ticaretle buluşturan yeni bir girişim. Uluslararası arenada cilt sağlığı konusunda tecrübeli bir ekip olarak sağlıklı cilt hedefine, doğru bilginin ışığında kişiselleştirilmiş, akılcı bir yaklaşımla ulaşılabileceğini savunuyoruz. Welcometoclub platformunda Türkiye’nin seçkin dermatolog ve medikal estetik doktorlarıyla bulunduğunuz yerden, hiçbir ekstra program ya da uygulama indirmek zorunda kalmadan, size uygun bir zamanda randevunuzu oluşturup online olarak görüşebiliyor ve doktorunuzla birlikte yeni rutininizi belirleyebiliyorsunuz.

Cilt bakımınız için kullanacağınız ürünleri; satış danışmanlarının hedeflerinden etkilenmeden ya da deneme-yanılma riskine girmeden, uzman yönlendirmesiyle seçmek ve gerçekten etki görmek artık mümkün ve çok kolay. WTC’de temsil edilen ürünler Bilim Kurulumuz tarafından incelenip etkinliği onaylanmış ve WTC Manifestosu' na uygun olarak seçilmiş etkin dermokozmetik ürünlerdir.

Doğru Markaları Bulur

Dünyanın önde gelen kongre ve fuarlarında, patentli içerikler, inovatif teknolojiler ve bilimsel altyapılarıyla üretim yapan ve Manifestomuza uygun markaları buluruz.

Ürünleri İnceler

Bu markaların en etkin ürünlerine ait numune ve klinik çalışmaları talep ederek Kimyager, Dermatolog, Formülatör ve Medikal Estetik Doktorlardan oluşan WTC Bilim Kurulunun ürünleri incelemesini sağlarız.

Ürünleri Test Eder

WTC Bilim Kurulunun incelemesinden geçen ürünleri WTC Doktorlarının farklı cilt tipleri üzerinde denemesini sağlarız.

Maliyetleri Düşürür

Tüm süreçten başarıyla çıkan ürünleri kullanıcılarımıza en avantajlı fiyatlarla ulaştırmak için ürünle kullanıcı arasındaki süreçleri sadeleştirerek üretildikleri ülkelerdeki fiyatların dahi altına ineriz.

Kullanıcıları Profesyonellerle Buluşturur

Kullanıcılarımızın sağlıklı cilt hedeflerine ulaşmaları için ihtiyaç duydukları doğru bilgi ve doğru ürüne, Türkiye'nin önde gelen doktorları vasıtasıyla ulaşmalarını sağlarız.

KONSÜLTASYON PAKETİ