Facebook
🚚 750 TL üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsiz 🚚 Tüm kampanya ve sürprizlerden haberdar olmak, cildinize iyi gelecek bilgileri duymak için WTC Bülten'e üye ol!
 • hiperpigmentasyon, renk tonu eşitsizliği, c vitamini, serum, leke karşıtı, aydınlanma, stabil c vitamini, sisteamin, fitik asit, ginkgo biloba, lekelenme, güneş lekeleri hiperpigmentasyon, renk tonu eşitsizliği, c vitamini, serum, leke karşıtı, aydınlanma, stabil c vitamini, sisteamin, fitik asit, ginkgo biloba, lekelenme, güneş lekeleri
Paylaş :

MelaBright'ın tam bir leke savaşçısı olması için tasarlanan formülü, %3 stabilize edilmiş kararlı sisteamin içerir. Melanin pigmentinin üretimini ve çevre hücrelere yayılarak lekenin genişlemesini baskılamaya yardım eden bu içerik, bilinen en güçlü anti-pigment etken maddelerden biridir. Hücre içinde glutatyon üretiminin artmasına yardım eder.

Formülde bulunan %2 fitik asit ciltte bir kirlilik kalkanı oluştuturken cilt yaşlanmasını önlemek ve düzeltmek için çalışır. Cilt tonunu ayarlanmasına ve sebumun normalizasyonuna yardım eder.

Formülde bulunan % 8'lik stabilize L-Askorbik Asit (Doğal C Vitamini), yüksek sıcaklıklarda dahi stabil kalabilen ilk ve tek saf C vitaminidir. C vitamini çeşitleri içerisinde en kuvvetli olan bu antioksidan, aynı zmanda kollajen sentezini uyarır, leke oluşumunu engeller ve cilde aydınlanma sağlar.

Melanogenez üzerinde 4 seviyeli bir mekanizmaya sahip olan güçlü leke düzeltici ve aydınlatıcı peptid, Acetyl Glycyl β-Alanin ve içerisinde kuersetin, gingkolid ve bilobalidler içeren yüksek konsantrasyonda standardize edilmiş % 30’luk Ginkgo Biloba fraksiyon solüsyonu içerir.

Dünyada ilk kez; Tannik asit, Fitik asit, Ferulik asit gibi çok güçlü antioksidanlar ile birlikte C vitaminini stabilize edebilen Alphascience, yayımladığı bilimsel çalışmalarla ve yer aldığı uluslararası kongreler ile cilt problemi çözümlerini bilim ve teknoloji ile temsil eden ender markalardandır.

Gece ve gündüz rutininizin vazgeçilmezi olan temizl adımından sonra, lekeli bölgelere parmak uçlarınızla 4,5 damla MelaBright'ı, hafif masajla uygulayınız.

PROPYLENE GLYCOL, ISOPENTYLDIOL, AQUA, ASCORBIC ACID, KARARLI SİSTEAMİN, GINKGO BILOBA LEAF EXTRACT, ETHOXYDIGLYCOL, ACETYL GLYCYL BETA-ALANINE, DIMETHICONE, PHYTIC ACID, AMINOMETHYL PROPANOL, GLYCERETH-26.

0,0
 • 5
  0
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
0 Yorum
Bu ürün için henüz yorum yapılmamış.
Adet :
t>