Facebook
🚚 1000 TL üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsiz 🚚 Tüm kampanya ve sürprizlerden haberdar olmak, cildinize iyi gelecek bilgileri duymak için WTC Bülten'e üye ol!

Onam Sözleşmesi

Welcometoclub.com

E-KONSÜLTASYON HİZMETİNİN KAPSAMI HAKKINDA BİLGİLENDİRME VE AYDINLATILMIŞ ONAM BELGESİ

Welcometoclub.com’a ait web sitesi ve uygulamaları (“Online Platform”) üzerinden sunulan E-KONSÜLTASYON HİZMETİ’nin (“Hizmet”) kapsamı konusunda tarafıma yazılı bilgilendirme yapılmıştır. 

 

1- Hizmet kapsamında, Online Platform üzerinden belgeli hekimler tarafından danışma ve konsültasyon imkanı sunulacağı;

2- Hizmet’in danışan ve hekimin bir arada bulunmasını gerektiren durumlarda muayenenin muadili olmadığı; 

3- Her türlü tıbbi tanı ve tedavi ihtiyaçlarım için özgür irademle seçeceğim hekimime başvuru yapmam ve fiziken muayene olmam gerektiği, 

4- Sağlığımı ilgilendiren ve aciliyeti olan konularda, vakit kaybetmeden en yakın acil servise müracaat etmem gerektiği, 

5- Aksi halde gerçekleşebilecek olumsuz sonuçlardan welcometoclub.com’un hiçbir şekilde sorumlu tutulamayacağı, 

6- Konularında yazılı olarak aydınlatıldım. 

Konu hakkında sorum olması halinde ulaşabileceğim iletişim numaraları tarafımla paylaşıldı. 

Gelinen aşamada; 

7- Tarafıma yapılan tüm yazılı bilgilendirmeleri okuduğumu, anladığımı ve bu haliyle kabul ettiğimi; E-KONSÜLTASYON HİZMETİ ’nden bu bilgilendirmeler doğrultusunda yararlanacağımı kabul ve beyan ediyorum.

8- (İşbu Belge welcometoclub.com ile ALICI arasındaki MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞME’sinin tamamlayıcı bir parçası olarak ALICI’ya imzalatılmıştır.)

9- welcometoclub.com mevcut olan Kişisel Verileri Koruma Politikası , Üyelik Sözleşmesi ve Onam Belgesi sözleşme metinlerini okuduğumu ve anladığımı, hizmet ve ürün bedeli öderken bunları kabul ettiğimi beyan ederim.