Facebook
 • Kırışıklık karşıtı, yenileyici, onarıcı, sıkılaştırıcı, doku yenileme, aydınlık etki Kırışıklık karşıtı, yenileyici, onarıcı, sıkılaştırıcı, doku yenileme, aydınlık etki
Paylaş :
ÜRÜN AÇIKLAMALARI 
 
Terrazen Age Control Intensive Firming Serum 
Cildi besleyerek enerjik bir görünüme kavuşmasını sağlayan bu güçlü, kırışıklık karşıtı serum, cildin sıkı ve esnek görünümünü geri kazandırmak için çalışır. Güçlü bir yaşam enerjisi veren Ectoin, Crithmum Maritimum (kaya koruğu) Callus Culture Filtrate ve Sea Daffodil (kum zambağı) özleriyle zenginleştirilmiş olması, karmaşık cilt sorunlarıyla sistematik bir şekilde savaşmasını sağlar. Kollajen üretimini artıran 3'lü Sıkılaştırıcı Kontrol Etkenli ve patentli, fermente mayadan elde edilen Gerçek Kollajen, cildin esnekliğinin geri kazanılmasında rol oynar. Yaşlanma etkilerine karşı güçlü bir aktif içerik olan Adenosine, ince çizgi ve kırışıklık görünümünün düzeltilmesine ve cildin daha pürüzsüz olmasına yardımcı olur. Aktif içerikleri mikro büyüklüklere indirgeyerek derinlemesine nüfuz etmesini sağlayan Mikroemülsiyon teknolojisi, cilt esnekliği ve sağlığı üzerinde etkilidir. 
 
Age Control Nutrition Fluid Cream 
Hafif dokusuyla Age Control Nutrition Fluid Cream, gece ve gündüz kullanımı için uygun bir nemlendirici kremdir. İçeriğindeki ekotin proteini, kaya koruğu ve kum zambağı özütü, sıkılaştırma ve nemlendirme için çok güçlü içeriklerdir. 
 
Age Control Nutrition Sleeping Mask 
Sağladığı üç önemli etki ile cildin gece boyu yenilenmesi, sıkılaştırması ve aydınlatılmasına yardımcı olur.
 
GECE BOYU CANLANDIRMA ve YENİLEME 
Gece boyunca ciltte çalışarak antioksidan enzimleri uyaran ve ciltteki stres etkisi ve hasarı onarmaya yardımcı olan Melatonin güçlendiricisi ile özel olarak formüle edilmiştir. Yorucu bir günün ardından tek bir ürünle cildinizin gün ihtiyacınız olan tüm bakımı sunarken, uyku kalitenizi de artırarak sabahında daha parlak ve daha sıkı bir ciltle uyanmanıza destek olur. 
 
SIKILAŞTIRMA & DOKU YENİLEME 
Soya Proteini Peptidi elastikiyeti artırırken, bitkisel kaynaklı PHA cilt dokusunu iyileştirerek cildi pürüzsüzleştirir ve neme doyurur. 
 
YOĞUN NEMLENDİRME & AYDINLIK ETKİSİ 
 %4 oranında bitkisel Skualen ve B5 Vitamini ile yüksek seviyede nemlendirme sağlar. %1 Hodan yağı ve AQUA 4 OIL’in güçlü karışımı, cildi derinlemesine besleyerek güzel bir parlaklık yaratır. 
 
Terrazen Age Control Vital Energy Cream 
Güçlü bir yaşam enerjisi veren Ectoin, Crithmum Maritimum Callus Culture Filtrate ve Sea Daffodil özleriyle zenginleştirilmiş göz çevresi kırışıklık bakımı kremi, Adenosine ve patentli antioksidanlarla kırışıklıkların düzenlenmesinde ve göz çevresine esneklik sağlanmasında rol oynar. İçeriğindeki; Triticum Vulgare Sprout özü, Pantenol ve Meadowfoam (mera köpüğü) tohumu yağı, göz çevresini besler ve korur. Yumuşak ve ipeksi dokulu bu göz kremi, göz çevresini yoğun şekilde nemlendirir ve hassas göz çevresinin rahatlamasını sağlar. Göz çevresindeki yorgunluk belirtileriyle mücadele eder ve bakışları yeniden canlandırır. 

Söz konusu cilt bakımı olduğunda herkese uyacak bir çözüm pek gerçekçi olmuyor. Terrazen, olabilecek en doğal içerikle teknolojinin geldiği son hali harmanlayarak farklı cilt yapıları ve hayat tarzlarının ihtiyacı olan formüller geliştirip kişiye özel sağlıklı ve güzel bir cilt vaadinde bulunuyor.

Cilt bakımınızın temizleme adımı sonrasında yeterli miktardaki Terrazen Age Control Intensive Firming Serum'u cildinize eşit bir katman halinde yayın ve tam emilim sağlanması için parmak uçlarınızla cildinize tampon hareketlerle yedirin. Serum emilince Age Control Nutrition Fluid kremi uygulayın. Daha sonrasında Vital Energy göz kremini uygulayabilirsiniz. Haftada bir veya iki defa cilt bakım rutininizin son işleminden sonra, yüzünüzün dudak ve göz bölgesi dışındaki yerlerine Age Control Nutrition Sleeping Mask uygulayın ve bütün gece cildinizde kalmasını sağlayın. Kullanım rahatlığı açısından uykuya geçmeden en az 30 dk önce uygulamanızı öneririz. Sabah cildinizi ılık suyla durulayabilirsiniz. 

Tekil ürünlerin içerisinden aktif içeriklere ulaşabilirsiniz.

0,0
 • 5
  0
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
0 Yorum
Bu ürün için henüz yorum yapılmamış.
Adet :