Facebook
🚚 1000 TL üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsiz 🚚 Tüm kampanya ve sürprizlerden haberdar olmak, cildinize iyi gelecek bilgileri duymak için WTC Bülten'e üye ol!
 • mikro akım, kırışıklıklar, göz torbaları, dudak dolgunlaştırıcı, kaş gerdirme, bear 2, bear lips, bear eyes mikro akım, kırışıklıklar, göz torbaları, dudak dolgunlaştırıcı, kaş gerdirme, bear 2, bear lips, bear eyes
 • mikro akım, kırışıklıklar, göz torbaları, dudak dolgunlaştırıcı, kaş gerdirme, bear 2, bear lips, bear eyes mikro akım, kırışıklıklar, göz torbaları, dudak dolgunlaştırıcı, kaş gerdirme, bear 2, bear lips, bear eyes
Paylaş :

BEAR™ 2 eyes & lips, yüzdeki kasları gerip sıkılaştırmak için 270 uA'ya kadar mikroakım kullanır, kolajen ve elastin üretimini artırarak cildi sıkılaştırır, göz ve ağız çevresindeki ince çizgileri ve kırışıklıkları hafifletir. Mikro akım ve T-Sonic™ masaj, mikro dolaşımı uyararak cildi dolgunlaştırır, dudakları belirginleştirmeyi ve göz altındaki çukurluğu azaltmayı sağlar. BEAR™ 2 eyes & lips, lenfatik drenajı iyileştirip ödemi azaltmaya ve toksinleri yok etmeye yardımcı olarak şişliği azaltırken mikro dolaşımı hızlandırarak hücrelere oksijen ve besinlerin taşınması noktasında destek verir ve cilt yenileme sürecini hızlandırarak, pigmentasyonu azaltır ve parlaklığı artırır.

Cilt sağlığındaki tüm yenilikleri ve teknolojileri  takip etmeye çalışan WTC ekibi, uzun araştırmalardan sonra ev kullanımına uygun cihaz kategorisinde Foreo markasıyla çalışmaya karar verdi. Bu kararımızda Foreo markasının cilt sağlığına eğilimi ve sahip olduğu teknolojilerin klinik ve etkinlik çalışmalarıyla desteklemesi çok etkili oldu. Beauty-tech alanında öncü olarak kabul edilen Foreo, sahip olduğu teknoloji ve ürün yelpazesini her geçen yıl geliştirerek güncel çözümler sunmaktadır.

1- Hem cildinizin hem de BEAR™ cihazınızın temiz ve kuru olduğundan emin olun.

2- Serumunuzu cildinize ince bir tabaka halinde uygulayın ve bakım yapmak istediğiniz tüm bölgelere eşit şekilde dağıtın. 

3- BEAR™ cihazınızı açmak için evrensel düğmeye basın. Her bir yoğunluk seviyesi için bir kere olmak üzere düğmeye hızlı basarak cihazınızın yoğunluk seviyesini seçin. 
 
4- BEAR™'nin her iki metalik küresinin de cilde temas ettiğinden emin olun. Cildinize orta basınç seviyesiyle uygulayarak cihazınızı göz çukuru ve dudak bölgesinde kaydırın.  
 
TEMİZLİK
BEAR™ 2' bodynizi kullanımdan sonra daima temizleyin. Kapsülden başlayarak netal küreleri ve silikon yüzeyini su ve sabunla yıkayın, ardından
ılık suyla durulayın. Tüy bırakmayan, aşındırıcı olmayan bez veya havluyla kurulayın.

 

Tek şarjla 180 dakikaya kadar kullanılabilir.

Mikro akım küreleri
 
T-Sonic titreşimler
 
Anti shock sistem
 
Doldurulabilir serum kapsülü
 
5 farklı yoğunluk seviyesi
0,0
 • 5
  0
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Kullanıcı Yorumları
Bu ürün için henüz yorum yapılmamış.
Adet :