Paylaş :

Triple A AM Brightening C 20% serum, içeriğindeki %20 konsantrasyonlu C Vitamini sayesinde melanin üretimini engelleyerek okside olmuş melanini azaltır ve güneş ışığının sebep olduğu foto yaşlanmayla savaşma noktasında kilit bir rol oynar. Cildin parlaklığının ve nem seviyesinin artırılmasını sağlarken daha genç bir cilt görünümü için gerekli olan cilt esnekliğinin yeniden kazandırılmasına yardımcı olur.

Ciltle ilgili kişisel ihtiyaçların istenilen şekilde karşılanamaması noktasında, bireysel çabalarla ortaya çıkartılmış bir marka olan Triple A Skin Science; yaşlanmadan cilt tonundaki değişikliklere, nemlendirmeden cildin parlaklığına kadar geniş bir alanda bilimsel bir altyapıya oturtulmuş formüller üretirken fütüristik ve etkileyici ambalajlaması sayesinde aktif içeriklerin ilk günkü özelliklerini korumasını sağlayarak olabilecek en iyi sonuçları almanıza olanak tanıyor.

En iyi sonuçlara ulaşmak için sabah rutininizde kullanmanız tavsiye edilir. Temiz cilde, birkaç enjektör dokunuşuyla Triple A AM Brightening C 20%'yi uygulayın. Uygulama sonrasında, güneş koruyucu kullanabilir ve makyaj yapabilirsiniz.

Sohexadecane, Squalene, Ascorbic Acid, Ethylene/Propylene/Styrene Copolymer, Butylene/Ethylene/Styrene Copolymer, Silica, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Pentaerythrityl Tetra-di-t-butyl Hydroxyhydrocinnamate, Hydroxy Dimethyoxybenzyl Malonate, Phenoxyethanol,Ethylhexylglycerin,

5,0
 • 5
  1
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
1 Yorum
12.07.2021 14:27:24
C vitaminin aydınlatıcı etkisini hemen görebiliyorsunuz.

İlgili Ürünler
30 mL
Nescens Bio-Identical Rehydrating Serum
1200,00 TL
30 mL
Oio Lab The Future is Bright Brightening Facial Treatment Oil With Vitamin C
540,00 TL
30 mL
Oio Lab Harmony First Organic Facial Treatment Oil
385,00 TL
30 mL
Oio Lab 7 Wonders Botanical Smoothing Facial Treatment Oil
465,00 TL