Paylaş :
Cildin dermis katmanını harekete geçirerek çizgi oluşumlarının önlenmesinde rol oynayan PM ANTI-AGE RETINOL 0.5%, cildin hücresel fonksiyonlarının tekrardan programlanması sürecinde yer alır. Yüksek dozdaki Retinol, cildin kollajen üretimini artırır ve içeriğindeki diğer destekleyici etkenlerle cildinizi besleyerek nemli bir görünüme ulaşmasına yardımcı olur.

Ciltle ilgili kişisel ihtiyaçların istenilen şekilde karşılanamaması noktasında, bireysel çabalarla ortaya çıkartılmış bir marka olan Triple A Skin Science; yaşlanmadan cilt tonundaki değişikliklere, nemlendirmeden cildin parlaklığına kadar geniş bir alanda bilimsel bir altyapıya oturtulmuş formüller üretirken fütüristik ve etkileyici ambalajlaması sayesinde aktif içeriklerin ilk günkü özelliklerini korumasını sağlayarak olabilecek en iyi sonuçları almanıza olanak tanıyor.

Enjektörü açabilmek için, güvenlik kilidini sola doğru çeviriniz. Koruma ve beyaz kapağı çıkarttıktan sonra enjektör kullanıma hazır hale gelecektir.

Akşam: Cildinizi temizleyin ve birkaç enjektör dokunuşuyla Triple PM Anti-Age Retinol 0.5%'i göz bölgesinden sakınarak her gece yüzünüze uygulayınız. En iyi sonuçlar için, akşam rutininizi  Triple A Stem Cell Eye Serum'la tamamlayınız.

Squalane, Caprylic/Capric Triglyceride, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Retinol,Rosa Canina Fruit Oil, Solanum Lycopersicum (Tomato) Fruit Extract, Tocopheryl Acetate (Natural), Polyurethane-79.

0,0
 • 5
  0
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
0 Yorum
Bu ürün için henüz yorum yapılmamış.
İlgili Ürünler
30 mL
Nescens Bio-Identical Rehydrating Serum
1200,00 TL
30 mL
Oio Lab The Future is Bright Brightening Facial Treatment Oil With Vitamin C
540,00 TL
30 mL
Oio Lab Harmony First Organic Facial Treatment Oil
385,00 TL
30 mL
Oio Lab 7 Wonders Botanical Smoothing Facial Treatment Oil
465,00 TL