Paylaş :

YUN FNG Spray, cildin doğal bakteri florasını düzenleyen, ayaklarda soruna neden olan mantar ve bakterilerle savaşan iyi bakteri içeren aktif spreydir. Soğutucu etkisi vardır ve hemen kuruma sağlar.

Bakterilergenel iyilik hallerimiz, uyku düzenlerimiz hatta cildimizin durumu üzerinde dahi söz sahibiler ve vücutlarımız, trilyonlarcasına ev sahipliği yapıyor. Daha dengeli bir bakteri dağılımı için YUN, Avrupa’nın önde gelen uzmanlarıyla probiyoterapi üzerine çalışarak geliştirdiği mikroenkapsülasyon teknolojisiyle içerisinde yararlı bakteriler yaşayan ürünler üretiyor. Etkileri klinik çalışmalarla kanıtlanmış ürünleri; akne, hassasiyet, mantar gibi bakteri bazlı problemlere bilimsel ve yenilikçi çözümler üretiyor.

Gündüz ve akşam olmak üzere en az iki hafta süreyle kullanınız. Temiz ve kuru ayaklara 20 cm mesafeden 2 saniye boyunca püskürtünüz. Birkaç dakika içerisinde çorap ve ayakkabı giyebilirsiniz.

Butane, Isobutane, Propane, Cyclopentasiloxane, Lactobacillus, Propylene Carbonate, Disteardimonium Hectorite.

0,0
 • 5
  0
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
0 Yorum
Bu ürün için henüz yorum yapılmamış.
İlgili Ürünler
200 mL
YUN Cosmetic SKN Body Cream
300,00 TL
200 mL
300,00 TL
Vücudunuzun koruyucu tabakasına zarar vermeyen yumuşak vücut kremi, cildinizi nemlendirirken cildin doğal bakteriyel dengesini korur ve güçlendirir.
200 mL
Yun Cosmetic VGN Wash
175,00 TL
200 mL
175,00 TL
Dengeli bir vajinal flora için yumuşak ve hassas bir temzleme deneyimi sunan Yun VGN Wash, kendinizi rahat hissedeceğiniz sürdürülebilir bir günlük bakım vaad ediyor.
150 mL
Yun Cosmetic FNG Spray
210,00 TL
150 mL
210,00 TL
YUN FNG Spray, kaşıntı, tahriş ve pul pul dökülme hali yaşayan cildi rahatlatarak aktif bir ayak bakımı sunuyor.