Paylaş :

Hassas ciltlere sahip olan kişilerin dengede olmayan bir cilt floraları vardır. Cildi, alerjen içeren temizleyiciler, ani sıcaklık değişimleri ve oksidatif stres  cilt örtüsünün bozulmasına sebep olur ve cildiniz batmalara, kızarmalara ve kuruluklara açık hale gelir. SKN Body Wash,  cilt dengesinin oluşmasına yardımcı olurken aynı zamanda derinlemesine bir temizlik sağlar.

Bakterilergenel iyilik hallerimiz, uyku düzenlerimiz hatta cildimizin durumu üzerinde dahi söz sahibiler ve vücutlarımız, trilyonlarcasına ev sahipliği yapıyor. Daha dengeli bir bakteri dağılımı için YUN, Avrupa’nın önde gelen uzmanlarıyla probiyoterapi üzerine çalışarak geliştirdiği patentli mikroenkapsülasyon teknolojisiyle içerisinde yararlı bakteriler yaşayan ürünler üretiyor. Bu ürünler sayesinde akne, hassasiyet, mantar gibi bakteri bazlı problemlerin giderilmesine yardımcı oluyor.

 

Daha sağlıklı ve toleransı yüksek bir cilt için cildinizi her gün SKN Body Wash uygulayarak yıkayınız. Uygun miktarda ürünü nemli cilt üzerine bir kaç dakika boyunca uygulayınız ve ılık su yardımı ile ciltten temizleyiniz. Daha etkili sonuçlar için uygulama sonrası SKN Face Cream ya da SKN Hydra+face Cream kullanınız.

 

Aqua, Glycereth-7 caprylate/caprate, Coco-glucoside, Glyceryl oleate, Glycerin, PVP, Sucrose Laurate, Ethanol, Lactic Acid, Sodium Benzoate, Perfume, Potassium Sorbate, Sodium hydroxide

5,0
 • 5
  1
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
1 Yorum
T
İrem Türkkan
30.06.2021 15:50:15
Uzun zamandır yüzümü yıkamak için sabun kullanıyordum ve bu ürüne başladım. Kullandıktan sonra üç-dört gün içinde bile fark etmeye başladı. ilk fark ettiğim yüzümdeki yağ oranındaki değişim oldu. Yağlansa bile sivilce oluşumu çok az şu an, yaklaşık bir haftadır kullanıyorum.

İlgili Ürünler
200 mL
YUN Cosmetic ACN+ Wash
195,00 TL
200 mL
195,00 TL
100 mL
PI.Gene Bright O2 Bubble Clean Shaper
325,00 TL
200 mL
PI.Gene Complete Clear Foaming Cleanser
215,00 TL
30 mL
PI.Gene PHA Peeling Powder Wash
280,00 TL