Facebook
Paylaş :

Mikrobiyom dostu, köpürmeyen bir temizleyici olan Yun VGN Wash, vajinal batmaların ve iritasyonun önlenmesi için vajinal bölge mikrobiyatasını düzenleyerek kadınsı bir bakım sunar.

Bakterilergenel iyilik hallerimiz, uyku düzenlerimiz hatta cildimizin durumu üzerinde dahi söz sahibiler ve vücutlarımız, trilyonlarcasına ev sahipliği yapıyor. Daha dengeli bir bakteri dağılımı için YUN, Avrupa’nın önde gelen uzmanlarıyla probiyoterapi üzerine çalışarak geliştirdiği mikroenkapsülasyon teknolojisiyle içerisinde yararlı bakteriler yaşayan ürünler üretiyor. Etkileri klinik çalışmalarla kanıtlanmış ürünleri; akne, hassasiyet, mantar gibi bakteri bazlı problemlere bilimsel ve yenilikçi çözümler üretiyor.

Uygun miktardaki ürünü vajinal bölgenize uygulayınız ve bölgenin tümüne yayılmasına özen gösteriniz.Sonrasında ilık suyla durulayınız.

Aqua, Glycereth-7 Caprylate/Caprate, Glycereth-2 Cocoate, Glycerin, Carbomer, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Lactic Acid, Parfum, Xanthan Gum, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Disodium EDTA, Sodium Hydroxide, Alcohol, Tocopherol, Vegetable Oil, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Citric Acid.

0,0
 • 5
  0
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
0 Yorum
Bu ürün için henüz yorum yapılmamış.
Adet :