WTC Nedir?

WTC, cilt bakımı alanında uzun yıllardır eksikliğini hissettiğimiz akıllı çözümleri, konusunda uzman doktorlarla kullanıcılarına ulaştırmayı hedefleyen çevrimiçi bir platformdur. Kullanıcılarını doğru bilgi ve ürüne yönlendiren WTC’de, tüm ürünler WTC Manifestosuna uygun seçilir.

Doğru Ürünleri Bulur

Doğru Markaları Bulur

Dünyanın önde gelen kongre ve fuarlarında, patentli içerikleri, inovatif teknolojileri ve bilimsel altyapılarıyla alanlarında  kendilerini ispatlamış ve WTC manifestosuna uygun markaları bulur.

Ürünleri İnceler

Ürünlere ait numune ve klinik çalışmaları talep ederek bünyesindeki kimyager ve estetik hekimlerle ürünleri ön incelemeye tabi tutar.

 

Maliyetleri Düşürür

Ürünleri Test Eder

Ön incelemeden geçen ürünlerin, içerisinde; plastik cerrah, estetik hekim ve dermatologlar bulunan “Hekimler Kurulu” tarafından farklı cilt tipleri üzerinde denenmesini sağlar.

Maliyetleri Düşürür

Başarılı ürünleri nihai kullanıcıya en avantajlı fiyatla ulaştırmak için ürünle kullanıcı arasındaki süreçleri sadeleştiririz. Bu sayede ürünlerimizi yurtdışı fiyatlarından bile daha uyguna sunabiliyoruz.

Kullanıcıları Profesyonellerle Buluşturur

Kullanıcıları Profesyonellerle Buluşturur

Kullanıcılarımızı, ciltleriyle ilgili tüm soruları için çevrimiçi platformumuzdan doktorlarımız ile buluşturup doğru bilgi ve ürüne kolayca ulaşmalarını sağlarız.

KONSÜLTASYON PAKETİ