WTC Nedir?

WTC fikrinin hayat bulmasını sağlayan bizler, kullanıcılarımızı doğru bilgiye, işinin ehli profesyoneller aracılığıyla ulaştırmanın gayesi içerisindeyiz.

Uzun yıllar eksikliğini hissettiğimiz akılcı çözümleri, bir manifesto altında toplayıp sahip olduğumuz bilgi ve deneyimle harmanlayarak tüketiciye sunmak için kullanıyoruz.

WTC Nedir alt sayfa 1

WTC’de, tecrübeli olduğumuz profesyonel cilt bakımı alanıyla başladığımız yolculuktan elde edeceklerimizle “Akıllı Tüketici” yaklaşımını farklı seçimlerimize de uyarlayarak; tüketiciyi daha mutlu, daha az telaşlanan, huzurlu bireylere çevirmek gibi bir hayalimiz var.

Kulübe Hoş Geldin…

            WTC'de;

Doğru Ürünleri Buluruz

Dünyanın önde gelen kongre ve fuarlarında, patentli içerikleri, inovatif teknolojileri ve bilimsel altyapılarıyla alanlarında kendilerini ispatlamış ve WTC manifestosuna uygun markaları bulur.

WTC Nedir alt sayfa 2

Ürünleri İnceleriz

Ürünlere ait numune ve klinik çalışmaları talep ederek bünyesindeki kimyager ve doktorlarla ürünleri ön incelemeye tabi tutar.
 

Ürünleri Denetiriz

Ön incelemeden geçen ürünlerin, içerisinde; plastik cerrah, estetik hekim ve dermatologlar bulunan “Hekimler Kurulu” tarafından farklı cilt tipleri üzerinde denenmesini sağlar.

WTC Nedir alt sayfa 3

 

Fiyat Avantajı Sunarız

Başarılı ürünleri nihai tüketicilere en avantajlı fiyatla ulaştırmak için ürünle tüketici arasındaki süreçleri sadeleştirir. Bu sayede ürünleri yurtdışı fiyatlarından dahi daha ucuza sunabiliyoruz.

 

Kullanıcılarla Profesyonelleri Buluştururuz

Kullanıcıların cilt sorunlarını doğrudan profesyonellere anlatmalarını sağlayacak çevrimiçi yüz yüze danışma altyapısıyla doğru bilgi ve ürünlere ulaşmalarını sağlar.