Facebook
🚚 1000 TL üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsiz 🚚 Tüm kampanya ve sürprizlerden haberdar olmak, cildinize iyi gelecek bilgileri duymak için WTC Bülten'e üye ol!

Begüm Güzel

 mind.on.beauty
Cilt Koçu
Konsültasyon süresi : 20 dk

Hakkında

Begüm Güzel Güngör, 1996-2004 İstanbul (Erkek) Lisesi eğitiminin ardından lisans eğitimini Marmara Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler alanında tamamladı. Kitap yayıncılığı ve çevirmenlik tecrübesinden sonra uluslararası bir danışmanlık firmasında kurumsal iletişim, iç iletişim ve pazarlama alanlarında uzun yıllar görev aldı. 2018 yılında yurtdışına yerleşmesiyle kariyerini başka bir yöne çeviren Begüm, ABD’nin önde gelen profesyonel makyaj okullarından Make Up Designory’nin Almanya şubesinde profesyonel makyaj sanatçılığı eğitimini tamamladı. Bu eğitimle birlikte cilt bakımı alanında da kendini geliştirmek amacıyla özel sertifikalı eğitimler aldı ve kişisel cilt bakımı ve makyaj danışmanlığı şirketini kurdu. Editörlük, pazarlama stratejileri ve içerik üretimi tecrübelerini; özel ilgi alanı olan kozmetik sektöründe birleştirme ve bütünsel olarak değerlendirme fırsatı bulan Begüm, bireysel danışmanlık ve grup eğitimleri veriyor.  

Nisan 2022’de WTC ailesine katıldı ve welcometoclub.com’ da tüm Pazarlama ve İletişim süreçlerini yönetiyor. Şimdi ise WTC bünyesinde Skin Coach olarak online danışmanlık veriyor.