Facebook
1000 TL üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsiz 🚚 Tüm kampanya ve sürprizlerden haberdar olmak, cildinize iyi gelecek bilgileri duymak için WTC Bülten'e üye ol! 14-23 Haziran arası verilen siparişler 24 Haziran itibariyle kargoya verilecektir.

Ceyda Sinağ

 bollove_beauty
Cilt Koçu
Konsültasyon süresi : 20 dk

Hakkında

Ceyda Sinağ 2008 yılında Bilkent Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olduktan sonra University of Texas Arlington’da Pazar Araştırması yüksek lisansı yaptı. Ardından Türkiye’ye döndüğünde Henkel’de saç bakım ve saç boyaları kategorisinde pazarlama departmanında, ardından Burt’s Bees, Murad, John Frieda gibi markaları bünyesinde barındıran Kozmoklinik şirketinde pazarlama iletişimi departmanlarında çalıştı. Son olarak Vogue dergisinde pazarlama bölümünde L’oreal, Johnson&Johnson, Unilever, P&G gibi önde gelen FMCG markalarının kozmetik kategorilerinin pazarlama iş birliklerinde proje yöneticisi olarak çalıştıktan sonra iş hayatındaki kariyerini akademiye taşımak üzere 2017 yılında Boğaziçi Üniversitesi İşletme bölümünde doktora yapmaya başladı. Halen doktoraya devam etmekte ve Boğaziçi Üniversitesi Sosyal Medya laboratuvarı’nda sosyal medya üzerine blog yazıları yazmakta ve laboratuvarın Genel Kurul'unda yer almaktadır.  

Bunlara ek olarak, geçmişte; NewBeauty dergisi ve Korendy blog'da cilt bakım yazıları yazmıştır. Şu an ise Güzellik Yayında online platformunda cilt bakım yazıları yazmaktadır. 

Kozmetik sektöründe elde ettiği pazarlama bilgisini, Amerika’nın önde gelen kozmetik kimyageri Perry Romanwoski’den aldığı kozmetik formülasyon eğitimi ile birleştirerek; Bollove Beauty ismindeki blogu, Youtube kanalı, Instagram ve Tik Tok hesabında içerik üretmektedir. 

Mart 2023 itibari ile sağlıklı cilt hedefi yolculuğunuzda tüm sorularınızı yanıtlamak için Ceyda’da WTC’de!