Facebook
🚚 750 TL üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsiz 🚚 Tüm kampanya ve sürprizlerden haberdar olmak, cildinize iyi gelecek bilgileri duymak için WTC Bülten'e üye ol!

Liliana Berber

 blondy_beauty_lab

Konsültasyon süresi : 20 dk

Hakkında

Liliana Berber,  2019 yılında 860 saatlik estetisyenlik eğitimini tamamlayarak başladığı serüveninde dünya çapında bilinen dermatolog doktorlardan, kimya mühendislerinden ve moleküler biyologlardan çeşitli uluslararası eğitimlere ve seminerlere katıldı ve katılmaya devam ediyor. Amerika’nın önde gelen kozmetik kimyageri Perry Romanwoski’den kozmetik formülasyon eğitimi de alan Liliana, kozmetik üreticilerine içerik ve cilt bakım danışmanlığı veriyor. İlgi alanları; cilt çalışma prensipleri, korneoterapi, cildi tahriş etmeden ve hasar vermeden, süreçleri düzenleyerek iyileştirmek. Liliana’nın aldığı eğitimlerden bazıları: How to read a cosmetic product ingredient list( Perry Romanowski), How to treat acne in 21st century, Home care of the healthy skin, Dermatology for Estetitians: Working Rules with Unhealthy Skin, Skin Diagnostic, Rosacea, Circadian rhythms of the skin, Furman Online School Skin Expert Sertifikalı Eğitim, Akne, Hiperpigmentasyon, Cosmetics Ingredients Chemistry, Internal Causes Of Acne Development, The way to slow down skin aging with help of nutrition and lifestyle adjustments, The base of cosmetic product, The possibilities of hardware cosmetology and home beauty gadgets, Psoriasis Etiology and methods of correction, Mistakes and difficulties arising in the process of consulting clients, Online consultations: Peculiarities of home skincare selection.  

Aynı zamanda Skin Expert Club üyesi olan Liliana buradaki eğitimlere katılarak bilgilerini her zaman güncel tutmaya gayret ediyor. Liliana da artık welcometoclub.com üyelerinin cilt koçluğunu yapmak ve bütün sorularını yanıtlamak için WTC’de!