Facebook
1000 TL üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsiz 🚚 Tüm kampanya ve sürprizlerden haberdar olmak, cildinize iyi gelecek bilgileri duymak için WTC Bülten'e üye ol!

Dr. Yaman Er

 dr.yamaner
Medikal Estetik
Konsültasyon süresi : 20 dk

Hakkında

1960 İstanbul doğumlu olan Dr. Yaman Er, 1977 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başladığı tıp eğitimini, 1983’te tamamladı.  Boğaziçi Üniversitesi Biyomedikal Mühendisliği Yüksek lisansının ardından ilaç sektöründe yurt içi ve dışında ARGE departmanlarında ve marka yöneticiliği pozisyonlarında çalıştı. 

Kanada ve Avustralya’daki küresel tecrübeleri sonrasında Gebze Teknopark’ta ARGE şirketi kurarak TUBİTAK için projeler üretti.


Yolculuğunun ilerleyen safhalarında, DNA hasarları, onarımı ve yaşlanma prosesleri üzerine eğildi ve bu süreç, kendisini wellness ve medikal kozmetik alanına taşıdı.


Medikal kozmetik alanında Türkiye’de söz sahibi olan Ekson Farma’yı hayata geçirdi ve şirketi, Türkiye’nin 5 bölgesinde faaliyet gösteren köklü bir dağıtım şirketine çevirdi. 

Ekson Farma’nın yanı sıra, 2019 yılından bu yana Welometoclub.com'un kurucu ortağı olarak platformun Bilim Kurulu Başkanı rolünü sürdürmektedir.