Facebook
1000 TL üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsiz 🚚 Tüm kampanya ve sürprizlerden haberdar olmak, cildinize iyi gelecek bilgileri duymak için WTC Bülten'e üye ol! 14-23 Haziran arası verilen siparişler 24 Haziran itibariyle kargoya verilecektir.

WTC Manifestosu

WTC Manifestosu, değişimin bir parçası olma zaruretinden ortaya çıktı. Tüm seçimlerimiz, etik kaygıların olabildiğince azaltıldığı; insanı, gezegeni ve tüm canlıları gözeten adil bir iş yapış şeklini benimsediğimiz manifestomuz doğrultusunda yapıldı.

Temiz Kozmetik

Temiz ve etkili içeriklerle formüle edilmiş temiz kozmetik ürünleri sıkı araştırmalar sonrasında platforma dahil ediyoruz. İnsana zararlı etkileri bilimsel olarak kanıtlanmış “Sülfat, Paraben, Sentetik Renklendirici, Triclosan, Toluene, Talc, Lead, Formaldehyde, Diethanolamine, Hydroquinone, Petrolatum” gibi içerikleri barındıran ürünlere, WTC’nin seçim ölçütlerinin dışında kalmalarından dolayı platformda yer vermiyoruz.

Hayvan ve Çevreye Yaklaşım

Hayvanlar üzerinde test edilen, gezegene zararlı içerikler barındıran, kontrolsüz ve fazladan atık ortaya çıkartan markaları platformda temsil etmiyoruz.

 

WTC'nin Değerleri

Doğru bilginin yanında yer alan bir platform olarak, ana akımın yaygınlaştırdığı güzellik ve sağlık anlayışına karşı çıkıyor ve insanların din, dil, ırk, cinsel eğilim gibi konularda ötekileştirilmesini kabul etmiyoruz. Bu doğrultuda kampanya yürüten, yanlış ve ötekileştirici mesajlar veren markalarla işbirliği yapmıyoruz.

Etik Ticaret Anlayışı

Büyük oyuncuların domine ettiği küresel kozmetik dünyasında; bilimsel bilgi ışığında, etkili, temiz ve etik içeriklerle adil ticaret yapma çabasında olan küçük üreticileri çok önemsiyor ve yaptığımız derin araştırmalar sonrasında bu markalara platformumuzda daha fazla yer açıyoruz.