WTC Manifestosu

Temiz Kozmetik

WTC; temiz formüllerden oluşmuş, temiz kozmetik ürünlerini seçim kıstaslarından hiçbir ödün vermeden seçer. Zararlı etkileri bilimsel olarak kanıtlanmış aşağıdaki içerikleri ihtiva eden ürünlere platformunda hiçbir zaman yer vermez!

Sulfate, Parabens, Synthetic colors, Fragrance, Triclosan, Toluene, Talc, Lead, Polyethylene Glycol (PEG), Formaldehyde, Diethanolamine, Alcohol, Hydroquinone, Petrolatum

Kaygısız Seçim

WTC, kendisi için iyi bir şey yapan bireylerin kararlarının sonucunda farklı yaşam formlarının ya da planetin zarar göreceği bir ortam oluşmasını istemez ve kullanıcılarının seçimlerinden dolayı olabilecek en az kaygıyı duymaları için elinden geleni yapar!

  • Adil, etik olmayan iş yapış şekilleri ve iş verenler,
  • Hayvansal içeriklerden oluşan ürünler,
  • Hayvanlar üzerinde test edilmiş ürünler,

WTC Platformunda kendilerine yer bulamazlar!

Bilimsel Yöntem

WTC için yegane önemli olan şey, enerjisini etkili içerik araştırmalarına ve bilimsel çıktılara yönlendiren "Nasıl daha iyi satış yapılır?" Sorusundan ziyade, "Nasıl daha iyi bir çözüm yaratılır?" Bakış açısına sahip paydaşlarla çalışmaktır.

  • Bilimsel olmayan iddialara
  • Abartılı şekilde yapılan pazarlama iletişimlerine sahip ürünlere

 WTC platformunda yer verilmemektedir!

Ötekileştirme

WTC, ötekileştirme yapan bir sürecin paydaşı olamaz.

Değer Yönetimi

WTC, doğru bir ürün için biraz daha fazla ödeme yapılabileceğinin farkında olmakla birlikte, değerinin çok üzerindeki fiyatlamalara karşıdır.

  • Marka ve içerik değerinin çok üzerinde fiyatlandırılan ürünlere
  • Gizlenmiş maliyetlere sahip ürünlere

 WTC platformunda yer verilmemektedir!

WTC'nin Ayak İzi

WTC, sunduğu ürün ve hizmetlerin küresel kirlemeye olabilecek en az etkiyi bırakması için alınabilecek her önlemi almaya çalışır.

  • Kontrolsüz atık üretimine
  • Planete zararlı içeriklere sahip ürünlere

WTC platformunda yer verilmez!

WTC’nin Akıllı Tüketici Yaklaşımı

Mesaj bombardımanı altında, her çeşit ürünle çevrelenmiş bir şekilde yaşarken, satış ve pazarlama profesyonellerinin en doğru ürünün kendi ürünleri olduğuna dair yönlendirmeleriyle, bir takım seçimler yapıyoruz. Peki, bu seçimlerin ne kadarı bizim, ne kadarı akılcı ve verdiğimiz karar sonrasında ne kadar memnunuz? Hemen hemen her şeyin akıllandığı bu dönemde, Akıllı Tüketici; ihtiyacı olan ürünle ilgili yeteri kadar doğru bilgiye sahip, tercihineolması gerektiği kadar ödemeye hazır, daha iyi seçimler yaparak kararından dolayı daha aza endişelenen bireylerdir.