Facebook
1000 TL üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsiz 🚚 Tüm kampanya ve sürprizlerden haberdar olmak, cildinize iyi gelecek bilgileri duymak için WTC Bülten'e üye ol!
Paylaş :

Tazeliği garanti altında! Ballstad her zaman taze Omega-3 sunar. Tazeliğin göstergesi olan oksidasyon değerleri, standart limitlerin yarısından daha düşüktür. Yüksek hava ve UV bariyerli ve kilitli ambalajda saklanır. Böylelikle hep taze kalır. Taze olduğu için tat ve kokusu mideyi rahatsız etmez. Ayrıca biyoyararlanımı yüksektir. Yutması kolay küçük kapsüller, sunulan en küçük kapsüllerdir. Omega-3 kullanmak isteyen ancak yutma zorluğu yaşayanlar için ideal bir çözümdür. Günlük, 540mg EPA ve 390mg DHA ile toplamda 1050mg Omega-3 alımını sağlar. Formülümüz trigliserit formundadır. Balık jelatini kullanılmıştır.

Uzman bir ekip ile Norveç'in en iyi ve taze omega-3 ve kollajenini sunan Ballstad, kalitesini ve etkinliğini hem yurtdışı hem de yurtiçi pazarda kanıtlamış bir marka. Sahip olduğu güvenlik ve etkinlik testleri WTC Bilim Kurulunun güvenini artırmış ve platformda yer bulmuştur.

Hergün 3 küçük kapsülü 1 bardak suyla beraber tüketebilirsiniz. Bir kerede ya da ayrı ayrı alabilirsiniz. Yemeklerden önce veya yemek sırasında, günün herhangi bir saatinde alabilirsiniz. Ballstad Omega-3 paketi 93 adet küçük kapsül içerir. Her gün 3 küçük kapsül alımı ile 1 aylık ihtiyacınızı karşılar.

Katkı maddesi içermez! Sadece Omega-3 sunar. Ağır metal ve çevresel kirlilikten arındırılmıştır.

5,0
 • 5
  2
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Kullanıcı Yorumları
C
Canan G.
25.05.2024 18:47:22
Ürün hızlı ve sağlam bir şekilde ulaştı. Tavsiye üzere almıştım kullanmaya başladım bana da iyi geleceğine inanıyorum. Küçük boyutta oluşu harika içimi kolay teşekkürler WTC

Y
YASEMİN T.
18.03.2024 09:32:17
Wtc ye geldiği anda sipariş verdim . Diğer omega 3 lerde kocaman bir kapsül yutmak yerine üç tane küçük parçaya bölünmüş . Yutması kolay,içerik temiz,vaatleri fazla .

Adet :