Paylaş :

Yaşlanma ve güneşin, doğal nemlendirici faktörün bileşenleri üzerinde yarattığı yıkımı sentezlenmelerini harekete geçirerek telafi eder. Cilt yağlarının katmanlı yapısını onarır ve hücrelerarası bağlayıcılar üzerindeki hasarları önler.  Akuaporin denilen, hücre zarındaki su pompalarını etkinleştirir. Hyaluronik asit sentezini çalıştırarak hyaluronik asit eksikliğini düzenler. 

 

İyi ve uzun yaşam süreciyle ilgili dünya genelinde bu kadar fazla kafa yormuş başka bir marka var mıdır, bilmiyoruz; ama Nescens, ana faaliyet konusu olan Wellness, Wellbeing ve İyi Yaşlanma süreçlerine derin bir bilimsel bilgi altyapısı ve etkileyici bir ürün yelpazesiyle medikal kozmetik ürünler eklemiş bir marka.

Gece ve gündüz olmak üzere birkaç damla Nescens Bio-Identical Rehydrating Serum, yüz ve boyun bölesine parmak uçları yardımıyla uygulanır.

WATER / AQUA, GLYCERIN, POLYSORBATE 20, SACCHARIDE ISOMERATE, UREA, SODIUM PCA, PHENOXYETHANOL, SODIUM LACTATE, XYLOSE, LACTIC ACID, ARGININE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, PENTYLENE GLYCOL, ASPARTIC ACID, PCA, CHLORPHENESIN, SODIUM HYDROXIDE, PARFUM / FRAGRANCE, TAMARINDUS INDICA SEED EXTRACT, DISODIUM EDTA, GLYCINE, ALANINE, SERINE, VALINE, CITRIC ACID, ISOLEUCINE, PROLINE, THREONINE, SODIUM CITRATE, HISTIDINE, PHENYLALANINE

 
0,0
 • 5
  0
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
0 Yorum
Bu ürün için henüz yorum yapılmamış.
İlgili Ürünler
40 mL
Nescens Global Anti-Aging Care Hands
490,00 TL
40 mL
490,00 TL
Yaşlanma etkilerinin belirgin bir şekilde gözlendiği eller için hazırlanan özel formülüyle Nescens Global Anti-Aging Care Hands, ellerinizdeki tüm problemler için tek bir çözüm sunuyor.
30 mL
Nescens Bio-Identical Rehydrating Serum
1200,00 TL
30 mL
1200,00 TL
Nescens Bio-Identical Rehydrating Serum, epidermisin onarım sürecini başlatarak kırışıklıkların azalmasını sağlarken cildin; genç görünümlü, tonlu ve sıkı halinin geri kazanılmasında rol oynar.
30 mL
Oio Lab The Future is Bright Brightening Facial Treatment Oil With Vitamin C
540,00 TL
30 mL
540,00 TL
C Vitamininden aldığı güçlü antioksidan özellikleriyle, %85’i doğal içeriklerden oluşan Oio Lab The Future is Bright Brightening Facial Treatment Oil With Vitamin C, mat ve renk bozulmaları içeren ciltler için tasarlanmıştır. Serum, cildin paklığını ve nem seviyesini artırırken renk değişimleri üzerinde de azaltıcı bir rol oynamaktadır.  
30 mL
Oio Lab Harmony First Organic Facial Treatment Oil
385,00 TL
30 mL
385,00 TL
Mineraller, vitaminler ve bitkisel besinlerden oldukça zengin bir formüle sahip olan ve tamamı, doğal içeriklerden oluşan Oio Lab Harmony First Organic Facial Treatment Oil; yorgun, tahriş olmuş, denge ve ışımaya ihtiyacı olan ciltler için doğru bir seçenektir.