Paylaş :

Sprey formdaki bu ürün, cidin fonksiyonlarını en verimli şekilde gerçekleştirmesi için homeostazisi sağlarken, dokuların dirileşmesine ve canlı görünüm kazanmasına yardımcı olur. Ciltteki yaşlı hücrelerin doğal yolla azalmasını destkler, nemliliği korurur, cildin genç, aydınlık ve diri bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur.

İyi ve uzun yaşam süreciyle ilgili dünya genelinde bu kadar fazla kafa yormuş başka bir marka var mıdır, bilmiyoruz; ama Nescens, ana faaliyet konusu olan Wellness, Wellbeing ve İyi Yaşlanma süreçlerine derin bilgi altyapısıyla ve etkileyici medikal kozmetik ürünler eklemiş bir marka.

Temizlenmiş, kurulanmış yüz ve boyun bölgenize uyguladığınız tonerin tam emilimi için cildinize yumuşak bir şekilde masaj yapınız.

AQUA / WATER, GLYCERIN, POLYSORBATE 20, BUTYLENE GLYCOL, ETHOXYDIGLYCOL SACCHARIDE ISOMERATE, FOMES OFFICINALIS (MUSHROOM) EXTRACT, LACTOBIONIC ACID, UREA, PHENOXYETHANOL, NIACINAMIDE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, PANTHENOL, PARFUM / FRAGRANCE, SALICYLIC ACID, TAURINE, DISODIUM EDTA, SODIUM HYDROXIDE, CHLORHEXIDINE DIGLUCONATE, CITRIC ACID, SODIUM CITRATE, CARAMEL.

0,0
 • 5
  0
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
0 Yorum
Bu ürün için henüz yorum yapılmamış.
İlgili Ürünler
30 mL
Nescens Bio-Identical Rehydrating Serum
1200,00 TL
30 mL
Oio Lab The Future is Bright Brightening Facial Treatment Oil With Vitamin C
540,00 TL
30 mL
Oio Lab Harmony First Organic Facial Treatment Oil
385,00 TL
30 mL
Oio Lab 7 Wonders Botanical Smoothing Facial Treatment Oil
465,00 TL