Facebook
🚚 1000 TL üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsiz 🚚 Tüm kampanya ve sürprizlerden haberdar olmak, cildinize iyi gelecek bilgileri duymak için WTC Bülten'e üye ol!
 • k-beauty ürünleri, kırışıklık karşıtı serum, anti aging ürün önerisi, kore kozmetiği, yaşlanma karşıtı maske, kırışıklık için hangi ürün, cilt bakımı k-beauty ürünleri, kırışıklık karşıtı serum, anti aging ürün önerisi, kore kozmetiği, yaşlanma karşıtı maske, kırışıklık için hangi ürün, cilt bakımı
Paylaş :

10 adet kağıt maskeden oluşan Terrazen Age Control Treatment Mask'in içeriğindeki ektoin proteini, deniz bitkilerinin kök hücreleri, kum zambağı ve pantenol; stres yaratıcı dış faktörler sebebiyle zarar görmüş cildin canlılığını ve elastikiyetinin geri kazandırılmasına, ince çizgilerin onarılmasına yardımcı olurken 27mL gibi yüksek bir miktarda barındırığı mikronize edilmiş hafif serumuyla hızla emilerek cilt dokusunun iyileştirilmesine yardımcı olur.

Mevzu bahis cilt bakımı olduğunda, herkese uyacak bir çözüm pek gerçekçi olmuyor. Terrazen, olabilecek en doğal içerikle teknolojinin geldiği son hali harmanlayarak farklı cilt yapıları ve hayat tarzlarının ihtiyacı olan formüller geliştirerek kişiye özel sağlıklı ve güzel bir cilt vaadinde bulunuyor.

Maskeyi, temiz ciltte 15-20 dakika kalacak şekilde uygulayınız. Maskeyi çıkarttıktan sonra fazladan serumun cildiniz tarafından emilmesi için nazik dokunuşlarla cildinize masaj yapabilirsiniz.

0,0
 • 5
  0
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Kullanıcı Yorumları
Bu ürün için henüz yorum yapılmamış.
Adet :