Paylaş :

Triple A Hydrating Hyaluronic, cilt volümünü artırırken cildin sıkılığını düzeltici bir rol oynar ve gözenekleri kapatmadan cilt sarkması durumuna müdahalede bulunur. Kendi moleküler büyüklüğünün 1000 katı kadar nem taşıma kapasitesine sahip olan %97 konsantrasyondaki Hyaluronik Asit içeriği sayesinde, kırışıklıkları kapatarak cildin dolgun bir görünüme sahip olmasına yardımcı olur.

Ciltle ilgili kişisel ihtiyaçların istenilen şekilde karşılanamaması noktasında, bireysel çabalarla ortaya çıkartılmış bir marka olan Triple A Skin Science; yaşlanmadan cilt tonundaki değişikliklere, nemlendirmeden cildin parlaklığına kadar geniş bir alanda bilimsel bir altyapıya oturtulmuş formüller üretirken fütüristik ve etkileyici ambalajlaması sayesinde aktif içeriklerin ilk günkü özelliklerini korumasını sağlayarak olabilecek en iyi sonuçları almanıza olanak tanıyor.

Enjektörü açabilmek için, güvenlik kilidini sola doğru çeviriniz. Koruma ve beyaz kapağı çıkarttıktan sonra enjektör kullanıma hazır hale gelecektir.

Sabah: Cildinizi temizleyin ve birkaç enjektör dokunuşuyla Triple A Hydrating Hyaluronic 97%'yi nemli ellerinize damlatın ve yüzünüze uygulayn. Uygulama sonrasında, güneş koruyucu kullanabilir ve makyaj yapabilirsiniz.

Akşam: Cildinizi temizleyin ve küçük bir miktar  Triple A Hydrating Hyaluronic 97%'yi nemli ellerinize damlatıp, yüz boyun ve dekolte bölgenize uygulayın.

Aqua,Glycerin ,Sodium Hyaluronate,Chondrus Crispus Extract,Polysorbate 20,Phenoxyethanol,Ethylhexylglycerin 

*Eko sertifikalı ve Vegan onaylı Hyaluronik Asit

0,0
 • 5
  0
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
0 Yorum
Bu ürün için henüz yorum yapılmamış.
İlgili Ürünler
30 mL
Nescens Bio-Identical Rehydrating Serum
1200,00 TL
30 mL
Oio Lab The Future is Bright Brightening Facial Treatment Oil With Vitamin C
540,00 TL
30 mL
Oio Lab Harmony First Organic Facial Treatment Oil
385,00 TL
30 mL
Oio Lab 7 Wonders Botanical Smoothing Facial Treatment Oil
465,00 TL