Facebook

WTC Kurumsal Çözümler

Konu cilt bakımı ve sağlığı olduğunda, WTC’yi bireysel kullanıcılar için yegâne platform haline getirme hedefimizin yanı sıra, katma değerli hizmet ve güncel içeriklerimizle, kurumsal müşterilerimizin iç ve dış sadakat programlarını da zenginleştirmeyi amaçlıyoruz.
Cilt - 101

Hepimizin ciltle ilgili bir fikri var ve hepimiz bir şeyler yapıyor ve beklenti içerisine giriyoruz. Peki seçimlerimizin ve bilgilerimizin ne kadarı doğru? Kendi kararlarımızı kendimiz mi veriyoruz; yoksa kararları görünmez bir el bizim için mi veriyor? Bu eğitimde, “cilt sağlığına girişi”, “ne olduğunu”, “ne olmadığını” ve “nasıl olması gerektiğini” öğrenirken kararlarımızın aslında ne kadarının bizim kararlarımız olduğunun ayrımına varıp doğu bildiğimiz yanlışlarımıza değineceğiz.

Çocuklarda Cilt Sağlığı

Değişmekte olan iklim ve küresel kirlenmenin genç ciltler üzerindeki etkileri neler? Cilt bakımı ve sağlığı gerçekten çocuklara kadar indi mi? Ne yapmalı, nereden başlamalı, nelerle başlamalı ve hedef ne olmalı? Bu eğitimde, uzayan yaşamın yanı sıra kirlenen dünya ve gücünü artıran güneşin genç ciltler üzerindeki etkilerini tartışırken çocukluk yaşlarında verilen doğru bilginin bireyi nasıl farkındalığı yüksek ve sorgulayan biri haline getirdiğini göreceğiz.

Yaşlanma ve Cilt

Çirkin gerçek, yaşlanıyoruz! İyi haber daha uzun yaşıyoruz. Bir kesim 85 yaş sonrası 3. kariyer planlamaları yaparken bir başka kesim, kalp-damar rahatsızlıkları, obezite ve diyabetle boğuşuyor. Daha uzun yaşarken sağlıklı yaşamak mümkün mü? Yaşlanma nedir ve neden yaşlanıyoruz? Yaşlanma yavaşlatılabilir ve tersine çevrilebilir mi? Yaşlanma konusunda bilim nerede? Yaşlanmanın cilt üzerindeki etkileri neler, neler yapabiliriz? Bu eğitimde, yaşlanmanın dinamiklerine odaklanırken nasıl daha kaliteli ve sağlıklı yaşlanılabileceği ve cilt sağlığımız üzerine kafa yoracağız.

Wellbeing ve Cilt

Her şey kendimizi suda görmemizle başladı. O günden beri daha iyi görünmek için her şeyi yapıyoruz, peki neden? Cildimiz ve iyi halleri arasındaki bağlantı neden var? Neden cildimizle bu kadar ilgiliyiz ve neden olmalıyız? Wellness ve wellbeing dünyasının kapılarını araladığımız bu eğitimde, cilt bakımı ve kendini iyi hissetme arasındaki ilişkiyi irdeleyeceğiz.