Facebook
1000 TL üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsiz 🚚 Tüm kampanya ve sürprizlerden haberdar olmak, cildinize iyi gelecek bilgileri duymak için WTC Bülten'e üye ol!

Blog

WTC Bültende cilt sağlığı ve iyilik hallerine çok katmanlı bakıyor, doğru bilgiye kolayca ulaşabildiğiniz bir mecra haline gelmeyi hedefliyoruz.

1 içerik listeleniyor
nordic beauty, lumene, sürdürülebilir kozmetik, holistik güzellik
Kuzeyden Gelen Güzellik: LUMENE

18.12.2023 5 dk.

Her toplumun kendi güzellik anlayışı var ve sosyal medyanın da etkisiyle farklı güzellik akımları öne çıkıyor. Kore ve Japon güzellik markalarının teknolojiyle harmanlanmış yaklaşımları bir dönem çok ilgi gördü, ama şimdi pandemi sonrası sağlıklı yaşam ve tamamlayıcı iyilik odaklı Kuzey ülkelerinin "Nordik Güzellik" trendi yükselişte. Nordik Güzellik anlayışı nedir, İskandinav Güzellik ile nasıl ayrışır, temelde ele aldığı prensipler nelerdir gibi konulara değineceğimiz ve son bölümde Nordik Güzellik anlayışının öncü ve en değerli temsilcilerinden LUMENE markasıyla gerçekleşen söyleşinin yer adlığı bu güzel blog yazısı için Sevgili WTC Profesyoneli Begüm Güzel Güngör'e çok teşekkür ederiz.

nordic beauty, lumene, sürdürülebilir kozmetik, holistik güzellik