Facebook
🚚 1000 TL üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsiz 🚚 Tüm kampanya ve sürprizlerden haberdar olmak, cildinize iyi gelecek bilgileri duymak için WTC Bülten'e üye ol!
Paylaş :

Cilde zarar vermeden ancak etkili bir şekilde cilt kusurlarını gidermek için çok yüksek bir pH değeri ve düşük baziklikle birleştirilmiştir. Hassas ciltler dahil tüm cilt tipleri, özellikle yağlı ve akneye eğilimli ciltler için ideal bir çözüm sunar. Non komedojen, hayvanlar üzerinde test edilmemiş ve vegan bir formül.

Skinvisibles markasının temelinde, cilt bakımı ve dermatoloji alanında derin bir profesyonel tecrübe ve bilgi birikimi yer alır. Amacı, benzersiz formülasyonlar ve ürünler geliştirmek ve günümüzün güzellik ve UV koruması inançlarını tüketicilerin ihtiyacını merkeze koyarak sorgulamak olan marka, WTC’nin varoluş amacı ve felsefesiyle çok iyi örtüşmekte ve güneş korumasında tek ürünle çok farklı ihtiyaçlara yanıt verebilmeyi başarıyor.

Sabah/akşam cilt bakım rutininiz sırasında temizlenmiş cilde bol miktarda püskürtün. 15 saniye boyunca emilmesine izin verin. Nazikçe silin ve ikinci kez uygulayın. Ardından fazla ürünü nazikçe cilde dokunarak emilmesine yardımcı olun veya devam eden emilim için bırakın. Serum veya nemlendirici ile devam edin. İstediğiniz herhangi bir zamanda cildinizi tazelemek ve yatıştırmak için de uygulanabilir."

Aqua, ioned mineral complex

5,0
 • 5
  1
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
1 Yorum
R
Rojda Y.
28.02.2024 11:53:12
Bu spreyi neden kimse abartmıyor..bir yağlı cilt olarak ben çok sevdim yaz için vazgeçilmezim olacak gibi

Adet :