Paylaş :

Ciltte enzimatik bir temizlik sağlayan PHA Peeling Powder Wash’un içerisinde bulunan laktobiyonik asit ve proteinase, cildin üst katmanındaki ölü hücrelerin temizlenmesine yardımcı olurken cildi derinlemesine nemlendirir ve cildin pürüzsüz bir hale bürünmesini sağlar.

Az daha çoktur! Güney Kore'nin en inovatif medikal kozmetik üreticilerinden Piontech'in yarattığı PI.Gene markası, kendisi tarafından patentlenen içerik ve ileri üretim teknolojileriyle küçük bir ürün grubuna odaklanarak olabilecek en etkin cilt bakım ürünlerini üretmektedir.

Temiz ve ıslak cilt üzerine uygulanan pudra formundaki ürünü tamamıyla köpürttükten sonra cildinizi bol suyla arındırınız.

Zea Mays (Corn) Starch, Aqua, Sodium Cocoyl Glutamate, Lactose, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Cellulose Gum, Ascorbic Acid, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Citric Acid, Lactobionic Acid, Dextrin, Butylene Glycol, Pulsatilla Koreana Extract, Usnea Barbata (Lichen) Extract, Zanthoxylum Piperitum Fruit Extract, Apium Graveolens (Celery) Extract, Brassica Oleracea Capitata (Cabbage) Leaf Extract, Brassica Rapa (Turnip) Leaf Extract, Daucus Carota Sativa (Carrot) Root Extract, Oryza Sativa (Rice) Bran Extract, Solanum Lycopersicum (Tomato) Fruit Extract, Papain, Brassica Oleracea Italica (Broccoli) Extract, Milk Protein Extract, Camellia Japonica Flower Extract, Opuntia Coccinellifera Fruit Extract, Sodium Hyaluronate

0,0
 • 5
  0
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
0 Yorum
Bu ürün için henüz yorum yapılmamış.
İlgili Ürünler
200 mL
YUN Cosmetic ACN+ Wash
195,00 TL
200 mL
195,00 TL
Yun ACN+ serisi, cildinizin mikrobiyel çeşitliliğini yararlı bakteriler lehine güçlendirerek dengenin sağlanması noktasında önemli bir rol oynar.  
100 mL
PI.Gene Bright O2 Bubble Clean Shaper
245,00 TL
100 mL
245,00 TL
Kendiliğnden köpürme özelliğine sahip olan PI.Gene Jel Temizleyici, cildinizin daha fazla oksijen alarak derinlemesine temizlenmesi için tasarlandı.
200 mL
PI.Gene Complete Clear Foaming Cleanser
215,00 TL
200 mL
215,00 TL
Hem yağda hem de suda çözülebilen kirleri tek seferde ciltten çıkartabilen PI.Gene temizleyici, cildin temizlenme safhasından sonra dengede ve nemli kalmasını da sağlar.
30 mL
PI.Gene PHA Peeling Powder Wash
210,00 TL
30 mL
210,00 TL
Pı.Gene'nin sunduğu bu oldukça pratik temizleme ürünü, ölü katmanın ciltten kaldırılmasına ve cilt üzerinde oluşan pürüzlerin giderilmesine yardımcı olur.