Paylaş :

Ciltte enzimatik bir temizlik sağlayan PHA Peeling Powder Wash’un içerisinde bulunan laktobiyonik asit ve proteinase, cildin üst katmanındaki ölü hücrelerin temizlenmesine yardımcı olurken cildi derinlemesine nemlendirir ve cildin pürüzsüz bir hale bürünmesini sağlar.

Az bazen daha çoktur! Güney Kore'nin en inovatif medikal kozmetik üreticilerinden Piontech'in yarattığı PI.Gene markası, kendisi tarafından patentlenen içerik ve ileri üretim teknolojileriyle küçük bir ürün grubuna odaklanarak olabilecek en etkin cilt bakım ürünlerini üretmektedir.

Temiz ve ıslak cilt üzerine uygulanan pudra formundaki ürünü, elinizde az miktarda su ile köpürttükten sonra cildinize uygulayın ve bol suyla arındırınız.

Zea Mays (Corn) Starch, Aqua, Sodium Cocoyl Glutamate, Lactose, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Cellulose Gum, Ascorbic Acid, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Citric Acid, Lactobionic Acid, Dextrin, Butylene Glycol, Pulsatilla Koreana Extract, Usnea Barbata (Lichen) Extract, Zanthoxylum Piperitum Fruit Extract, Apium Graveolens (Celery) Extract, Brassica Oleracea Capitata (Cabbage) Leaf Extract, Brassica Rapa (Turnip) Leaf Extract, Daucus Carota Sativa (Carrot) Root Extract, Oryza Sativa (Rice) Bran Extract, Solanum Lycopersicum (Tomato) Fruit Extract, Papain, Brassica Oleracea Italica (Broccoli) Extract, Milk Protein Extract, Camellia Japonica Flower Extract, Opuntia Coccinellifera Fruit Extract, Sodium Hyaluronate

0,0
 • 5
  0
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
0 Yorum
Bu ürün için henüz yorum yapılmamış.
Adet :