Facebook
1000 TL üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsiz 🚚 Tüm kampanya ve sürprizlerden haberdar olmak, cildinize iyi gelecek bilgileri duymak için WTC Bülten'e üye ol!

Sıkça Sorulan Sorular

Aklınıza takılan soruların cevaplarını aşağıda bulabilirsiniz.

Günün ilk yarısı verilen siparişleri aynı gün kargoya vermeye gayret gösteriyoruz. WTC Kutusunu kargoya verince kutunun takibini sağlayabilmen için tüm bilgileri e-posta ile sana iletiyoruz.

WTC’den satın aldığın ürünleri, kargo kaynaklı bir sorun sebebi ile (kırılma, akma vb), 15 iş günü içerisinde WTC’ye iade edebilirsin. Ödeme iade süreçleri, bankadan bankaya farklılık gösterdiğinden ürünlerini iade ettiğin tarihinden itibaren en kısa süre içerisinde süreç tamamlanacaktır.

Böyle bir durumla karşılaşman durumunda bize hello@welcometoclub.com e-posta adresinden ulaşabilirsin. Söz konusu yanlışlığı düzeltmek için olabildiğince hızlı hareket edeceğimize emin olabilirsin.

Böyle bir durumla karşılaşman durumunda bize, hello@welcometoclub.com e-posta adresinden ulaşabilirsin. Söz konusu durumu düzeltmek için olabildiğince hızlı hareket edeceğimize emin olabilirsin.