Facebook
1000 TL üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsiz 🚚 Tüm kampanya ve sürprizlerden haberdar olmak, cildinize iyi gelecek bilgileri duymak için WTC Bülten'e üye ol!

Sıkça Sorulan Sorular

Aklınıza takılan soruların cevaplarını aşağıda bulabilirsiniz.

Hazırladığımız Manifestoya uyabilen markalara ait ürünler, ancak WTC Bilim Kurulu'nun bilimsel süzgecinden geçtikten sonra platformda temsil edilebiliyor. Manifestomuza buradan göz atabilirsin.

WTC Profesyonelinin senin için oluşturacağı Yeni Cilt Bakım Rutini içerisinde yer alan ürünlerin tamamını ya da bir kısmını satın alarak kullanabileceğin gibi, bu süreçte eski ürünlerini de kullanmaya devam edebilirsin. Öte yandan, kullanmakta olduğun ürünlerin aktif içerikleri hakkında bilgi sahibi olmadığımız ve Yeni Cilt Bakım Rutinin de yer alan ürünlerle uyum sağlayıp sağlamayacaklarını bilmediğimiz için bu durumu Profesyoneline danışman en doğrusu olacaktır.

WTC’de yer alan ürünlerin küresel fiyatlarını markaların kendi sitelerinden takip edebilirsin. Bunun için anasayfamızdaki "markalarımız" başlığı altındaki logolara tıklaman yeterli.

WTC Profesyonelinin senin için oluşturacağı Yeni Cilt Bakım Rutininin dilersen hepsini dilersen bir kısmını satın alabilirsin.

Bu durumda online görüşme için ödediğin tutar, hesabına tanımlanmış bir şekilde kullanılmayı bekleyecek.

Online görüşme yapmadan da ürün satın alabilirsin. Bunun için Ürünlerimiz sayfasına göz atman yeterli.

Bir ürün, dünyanın bir noktasında üretildikten sonra nihai tüketicinin kullanımına gelene kadar bir dizi maliyet artırıcı süreçten geçiyor. Navlun fiyatları, vergiler, depolama hizmetleri, dağıtıcı maliyetleri, kar payları, dağıtım maliyetleri, kur farkları gibi etmenler, ürünün fiyatlarına doğrudan etki ediyor. WTC’de biz, medikal kozmetik alanının hem üretim hem de dağıtım tarafına oldukça hakim bir ekibiz ve bu durum, bize olabilecek en iyi anlaşmaları yapmamıza izin veriyor. Aradaki maliyet artırıcı tüm unsurları minimize ediyor, ürünleri üreticiden tüketiciye doğrudan sunuyor ve yukarı yönlü kur hareketlerini hali hazırda envanterimizde bulunan ürünlere uygulamıyoruz.

Pek tabi! Gezegene ve gezegenin her türlü misafirine derin bir hayranlık ve saygı duyuyoruz. Öte yandan şimdilik WTC'deki tüm ürünlerin vegan olduğunu söyleyemeyiz; ama bu konu üzerinde sıkı çalıştığımızı bilmeni isteriz. WTC’deki vegan ve/veya organik ürün seçeneklerine Ürünlerimiz başlığına tıklayarak sol taraftaki filtrelendirme alanından ulaşabilirsin.

WTC Manifestosu uyarınca platformda yer alan ürünlerin hepsi Cruelty-Free ürünlerdir.

Telaşa gerek yok :) WTC hesabına giriş yaparak, Profesyonelinin senin için oluşturmuş olduğu Yeni Cilt Bakım Rutinine Tavsiyelerim kısmından ulaşabilirsin.