Sıkça Sorulan Sorular

Aklınıza takılan soruların cevaplarını aşağıda bulabilirsiniz.

Ürünlerimizi, hazırladığımız Manifestouyarınca seçiyoruz. Manifestomuza buradan göz atabilirsiniz.

Doktorunuzun sizin için oluşturacağı Yeni Cilt Bakım Rutininiz içerisinde yer alan ürünlerin tamamını ya da bir kıskını kullanabileceğiniz gibi, bu sırada eski ürünlerinizi de kullanmaya devam edebilirsiniz. Öte yandan, kullanmakta olduğunuz ürünlerin aktif içerikleri hakkında bilgi sahibi olmadığımız ve Yeni Cilt Bakım Rutinininiz de yer alan ürünlerle uyum sağlayıp sağlamayacaklarını bilmediğimiz için bu durumu doktorunuza danışmanız en doğrusu olacaktır.

WTC’de yer alan ürünlerin küresel fiyatlarını markaların küresel sitelerinden takip edebilirsin. Bunun için anasayfamızdaki markalarımız başlığı altındaki logolara tıklamanız yeterli.

Doktorunuzun sizin için önereceği Yeni Cilt Bakım Rutininizi oluşturan ürünlerden sadece istediklerinizi alabilirsiniz.

Bu durumda, online doktor görüşmesi için ödediğiniz meblağ, hesabınıza tanımlanmış bir şekilde kullanılmayı bekleyecek.

Doktor görüşmesi yapmadan da ürün satın alabilirsiniz. Bunun için WTC Ürünleri sayfasına göz atmanız yeterli.

Bir ürün, dünyanın bir noktasında üretildikten nihai tüketicinin eline gelene kadar bir dizi maliyet artırıcı süreçten geçer. Navlun fiyatları, vergi rejimleri, depolama hizmetleri, dağıtıcı maliyetleri, kar payları, dağıtım maliyetleri, kur farkları gibi etmenler, ürünün fiyatlarına doğrudan etki ederler. WTC’de biz, medikal kozmetik alanında hem üretim hem de dağıtım tarafına hâkim olduğumuz için temsil ettiğimiz markalarla olabilecek en iyi anlaşmalara imza atarız. Aradaki maliyet artırıcı tüm unsurları minimize ederek, ürünleri üreticiden doğruca tüketiciye sunarız ve yukarı yönlü kur hareketlerini hali hazırda envanterimizde bulunan ürünlere uygulamayız.

WTC’deki vegan ve/veya organik ürün seçeneklerine WTC Ürünleri başlığında, sol tarafta yer alan filtrelendirme alanından seçim yaparak ulaşabilirsiniz.

WTC Manifestosu uyarınca platformda yer alan ürünlerin hepsi Cruelty-Free ürünlerdir.

WTC hesabınıza giriş yaparak, doktorunuzun sizin için oluşturmuş olduğu Yeni Cilt Bakım Rutininize Tavsiyelerim kısmından ulaşabilirsiniz.