Facebook
🚚 400 TL üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsiz 🚚

Sıkça Sorulan Sorular

Aklınıza takılan soruların cevaplarını aşağıda bulabilirsiniz.

Hiç önemli değil! Randevu saatinden 24 saat önce değişiklik yapabilirsiniz.

Randevunuzu oluşturduktan sonra ve randevu tarihiniz yaklaştığında sizi bilgilendireceğiz. Yine de randevunuzu kaçırırsanız yeni bir paket satın almanız gerekecek; fakat her iki randevun için ödediğin meblağı doktorunun senin için oluşturacağı Yeni Cilt Bakım Rutini için kullanabilirsin.

Doktorunuz acil bir durumda randevusuna katılamazsa konu hakkında sizi bilgilendireceğiz. Dilerseniz doktorunuzla farklı bir tarih için yeni bir randevu oluşturabilir ya da o an için en müsait doktorumuzla randevunuzu gerçekleştirebilirsin.

Bu durumda size en uygun tarih için yeni bir randevu oluşturacağız.

Doktorunuzun sizin için oluşturacağı Yeni Cilt Bakım Rutinini tamamladıktan sonra doktorunuzla görüşmek, durumun hakkında bilgi almak ve gelecek adımları planlamak istersen, yeni bir randevu oluşturmanız gerekiyor.

WTC’deki online görüşmeler 15 dakikayla sınırlıdır.

15 dakikalık online görüşme süresi, doktorunuzun gerek görmesi durumunda sizden herhangi bir ilave ödeme talep edilmeden uzatılabilir.

Evet, randevunuzu oluşturduktan sonra randevunuz doktorunuz tarafından onaylanmadıysa direkt olarak iptal edebilirsiniz. Randevunuz doktorunuz tarafından onaylanmışsa bunun için de 12 saat öncesine kadar iptal talebinde bulunabilirsiniz.

Eğer online randevuya erişim yapamadıysanız, bu seçeneklerden birini deneyin: 

a. WTC talimatlarını kontrol edin: Çoğunlukla, ziyaretiniz ile ilgili geçmiş mesajlarda erişim ile ilgili detaylar bulabilirsiniz.

b. İnternet bağlantınızı kontrol edin:  Yavaş bir internet bağlantısı sorunlardan biri olabilir.  Eğer mümkünse farklı bir cihaz ya da tarayıcıyla bağlanmayı deneyin: Genelde bu tip araçların çoğu Google Chrome gibi tarayıcılarda daha iyi çalışır. Ayrıca akıllı telefon ya da bilgisayar gibi farklı bir cihaz da sorununuzu çözmeye yardımcı olabilir. 

c. Alternatif yollar için WTC’yle iletişime geçin. Merak etmeyin WTC her zaman sizinle.

Online görüşme için herhangi bir uygulama indirmenize gerek yok. İyi ışık alan, internet hızı yüksek konforlu bir yerde maksimum faydayı alabilirsiniz.