Facebook
1000 TL üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsiz 🚚 Tüm kampanya ve sürprizlerden haberdar olmak, cildinize iyi gelecek bilgileri duymak için WTC Bülten'e üye ol! 14-23 Haziran arası verilen siparişler 24 Haziran itibariyle kargoya verilecektir.

Sıkça Sorulan Sorular

Aklınıza takılan soruların cevaplarını aşağıda bulabilirsiniz.

Hiç önemli değil! Randevu saatinden 24 saat öncesine kadar randevunda değişiklikler yapabilirsin.

Randevunu oluşturduktan sonra ve randevu tarihin yaklaştığında seni ayrı ayrı bilgilendireceğiz. Yine de randevunu kaçırırsan, yeni bir paket satın alman gerekecek; fakat her iki randevun için ödediğin tutarı WTC Profesyonelinin senin için oluşturacağı Yeni Cilt Bakım Rutinini satın almak için kullanabileceksin.

WTC Profesyonelin acil bir durumda randevusuna katılamazsa konu hakkında seni bilgilendireceğiz. Bu durumda, dilersen görüşmeni farklı bir tarihe erteleyebilir ya da o an için en müsait durumdaki farklı bir WTC Profesyoneliyle görüşmeni sağlayabiliriz.

Bu durumda sana en uygun tarih için yeni bir randevu oluşturacağız.

WTC Profesyonelinin senin için oluşturacağı Yeni Cilt Bakım Rutinini tamamladıktan sonra Profesyonelinle görüşmek, durumun hakkında bilgi almak ve gelecek adımları planlamak istersen, yeni bir randevu oluşturabilirsin. Tabiki ödeyeceğin miktarı yeniden yapacağın satın almalarında kullanabileceksin.

Tecrübelerimiz, online görüşmeler için 15 dakikalık bir sürenin yeterli olduğu yönünde. Buna rağmen bazı durumlarda bu süre WTC Profesyonelinin de inisiyatifiyle aşılabilmektedir.

15 dakikalık online görüşme süresiniz, Profesyonelinin gerek görmesi durumunda senden herhangi bir ilave ödeme talep edilmeden uzatılacaktır.

Evet, randevunu oluşturduktan sonra görüşmeniz WTC Profesyonelin tarafından henüz onaylanmadıysa iptali e-postana gelen bağlantı üzerinden gerçekleştirebilirsin. (Randevunuzun Profesyonelin tarafından onaylanıp onaylanmadığını bir e-postayla sana ileteceğiz.) Randevun Profesyonelin tarafından onaylanmışsa bunun için 24 saat öncesine kadar iptal talebinde bulunabilirsin.

Eğer online randevuya erişemediysen, bu seçeneklerden birini deneyebilirsin: 

a. WTC talimatlarını kontrol etmek: Online görüşmenizle ilgili detayları ve bazı yönlendirmeleri sana e-posta yoluyla göndermiştik. Buradaki yönlendirmeler, sorularına cevap verebilir.

b. İnternet bağlantısı:  Yavaş bir internet bağlantısı sorunlarından biri olabilir.  Eğer mümkünse farklı bir cihaz ya da tarayıcıyla bağlanmayı deneyebilirsin. Genelde bu tip araçların çoğu Google Chrome gibi tarayıcılarda daha iyi çalışırlar. Ayrıca farklı bir akıllı telefon ya da bilgisayar kullanmak da sorununu çözmeye yardımcı olabilir. 

c. Alternatif yollar için WTC’yle iletişime geçebilirsin. Merak etmeyin, WTC her zaman seninle!

Online görüşmen için herhangi bir uygulama indirmene gerek yok. İyi ışık alan, internet hızı yüksek, konforlu bir yerde herhangi bir sorun yaşamadan online görüşmeni verimli bir şekilde tamamlayabilirsin.